DISC Yamaha digitální Piano Clavinova CVP609, Černý ořech

 • Video 1
 • Video 2
 • Video 3
 • Video 4
148 902 Kč RRP 168 873 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • 88-přírodní dřevo kláves s syntetické slonoviny tlačítky.
 • Hladké vydání, Key-Off vzorky a String Resonance.
 • Si Yamaha Real Grand výraz pro přírodní akustický tón.
 • Skvělá pro Karaoke a zpívat.
 • iPad/iPhone bezdrátové připojení

DISC Yamaha digitální Piano Clavinova CVP609, Černý ořech

Podrobnosti

CVP-609 je univerzální a moderní digitální piano přiležitost si Yamaha 600. CVP609 je schopen znít jako přírodní akustické grand si Yamaha Real Grand výraz, přírodní dřevo lineární kladivo klávesnice a GP odezvy hradítkem pedál. Doprovod a doprovodné kapely možnosti přidat zcela nový rozměr do klavírní hry a mic jack a vokální harmonie funkce vyplývá, že lze přidat i zpěv do mix!

Produkt Ref: 29759

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Nový univerzální Yamaha Clavinova 600s

Máte oba rádi hrají tradiční klavír a experimentování s digitální technologií? Pian Yamaha 600 series jsou navrženy tak, aby klavíristů to nejlepší z obou slov. Díky funkce Real Grand výraz a klavír místnost CVP-600s mohou vypadat, cítit a znít jako kvalitní piano. Pro ty časy, kdy budete chtít něco trochu jiného, CVP-609 klavírní také se může pochlubit celou řadu další hlasy, několik doprovodné stopy, lekce funkce a iPad/iPhone připojení. CVP-600s jsou moderní a univerzální digitální piana z Yamaha zatím.

Real Grand Expression - zvuk, dotek, pedály

CVP-609 výrazové schopnosti byly vyvinuty pomocí si Yamaha Real Grand Expression - integrace akustických zvuků, dotek a pedály do digitální piano. To piáno má také vysoce kvalitní přírodní dřevo klávesnice a syntetické slonoviny tlačítky pro hmatové, přírodní barva.

RGE zvuku motoru zajišťuje konečný expresivní funkce s dokonale vzorku tóny. Hladké vydání klíče poskytují hladké varianty podle toho, co umístíte na tlačítkách, zatímco rezonance strunné dává měkký zvuk ostatních řetězců rezonující touch.

Klávesy na CVP-609 jsou navrženy tak, aby intuitivně reagovat na váš dotek. 88 kláves lineární třídí kladivo konzistentně reprodukovat, pocit z hraní klavír s každý klíč. GP reakce Dzesilovačer pedál rovněž provozuje a cítí úplně stejně jako klavír.

CVP-609 klavír se pyšní masivní 1620 hlasy (včetně Mega a Super natáčení 2 zvláštní hlasy) 566 doprovod styly. 128 note polyfonie znamená, že můžete hrát husté kusů bez poznámek vypadl.

Uživatelsky přívětivé ovládání

Ovládací Elements na CVP-609 jsou jednoduché a snadno pochopitelné. TFT barevný 8,5 palce široký LCD displej ukazuje zvolené nastavení, takže vždy víte, kde jste v menu a dotykové obrazovky rozhraní je snadno ovladatelný. Nové intuitivní funkce jako klavír místnosti umožňují zvolit custom nastavení a klavír zvuky. Různé věci jako klavírní typ, víko pozici a atmosféru a zvuk jako by jste hrát v kostele nebo na velké scéně vše z pohodlí vašeho domova! Uložit vaše oblíbené zvuků a stylů na kartě oblíbené přizpůsobit nabídky zkratka nebo přiřadit funkce tlačítek přizpůsobit své klavírní Elements.

Doprovodné kapely a orchestr

Hrát s podporou trať okamžitě promění vás členem celý orchestr. Vysoce kvalitní hlasy jako Super artikulace přinášejí novou dimenzi zkušenosti. Vyberte si z obrovské škály doprovod stylů z různých žánrů pomocí CVP-609 Mega hlasové technologie.

Pro méně zkušené hráče prstoklad akord lze nastavit na výrobu kování doprovod pomocí jen jedním prstem, zatímco akord učitel dává dokonalý přehled o všech akordů. Funkci stylu doporučení vám pomohou najít nejlepší styl pro každý kus.

Přehrávání a záznam

CVP-609 je ideální pro praxi, provádí a experimentování. Můžete přehrávat své custom skladby - skvělý nástroj pro poučení nebo praxe - nebo jako Audio soubory k vytváření customch disků CD. MIDI skladeb, které máte může také přehrávat nebo zaznamenána a obrazovka bude zobrazovat texty nebo skóre na obrazovce můžete zpívat nebo hrát!

CVP-609 rozšířené zvukové funkce, jako je Time Stretch, Pitch Shift nebo Vokální Storno můžete přizpůsobit zvukových souborů podle svých potřeb. CVP-609 kompatibilní s iPhone a iPad a lze bezdrátově připojit k si Yamaha speciální aplikace, která je zábavná a efektivní způsob, jak spravovat své hudební soubory a snadno nastavit představení.

Zpívat karaoke!

CVP-609 je víc než jen piano. Připojit mikrofon a zpívat s klavírním doprovodem nebo skladby, MIDI, MP3 nebo vlna. Zpívat, polyfonicky obnovuje zvuk plný sboru nebo prozkoumat další efektové poskytované vokální harmonie. Aby vyhovovaly custom úroveň můžete zrychlit nebo zpomalit tempo skladby chcete zpívat společně s pomocí MIDI nebo Audio data. Můžete použít funkci hlas zrušit vypnutí hlasovou stopu na píseň vytváří instantní karaoke stroj! Na klavír mikrofon Průvodce funkcí může také pomoci vám zlepšit své pěvecké schopnosti.

Učit, trénovat, zlepšit

CVP-609 je skvělý nástroj pro začátečníky, nebo ty hráči chtějí zlepšit své dovednosti. Zvolte jednu z přednastavených skladeb, vyberte si úroveň obtížnosti a praxe pomocí skóre na displej lzesilovačy a průvodce lzesilovačy, které vás provede hudbu a zastavit, pokud budete hrát špatně poznámku. Nahrát své pravé a levoruká samostatně nebo transponovat nahrávání na jiný klíč zlepšit své dovednosti. Součástí této digitální piano je zpěvník "50 nejlepších pro klavír" je skvělý nástroj pro seznámení s.

Další informace o Yamaha CVP-600 Series včetně srovnání modelu Stáhněte PDF v horní části této stránky.

Funkce

 • NW (přírodní dřevo) 88-kláves s syntetické slonoviny tlačítky
 • Zvuk motoru RGE (Real Grand Expression)
 • Hladké vydání, Key-Off vzorky a String Resonance
 • GP reakce tlumič pedál
 • 128-note polyfonie 128 +
 • Barvené 800 x 480 bodů TFT WVG 8,5 palce Touch Screen LCD
 • 566 doprovod stylů
 • Klavírní místnost
 • Styl Recommender v celkem 1620 nástroj hlasy včetně Mega hlasy a Super artikulace,
 • Super artikulace 2 hlasy
 • USB Audio Recorder (přehrávání: MP3, WAV / Recording: MP3, WAV) s rozšířenou funkcí Audio
 • Mikrofon a vokální harmonie 2
 • Video out a RGB
 • Inteligentní akustická Control (IAC)
 • Akustické Optimalizátor
 • Připojte iPhone nebo iPad wireless

Příslušenství v ceně

 • Příručka uživatele
 • Seznam dat
 • Kniha "50 nejlepších pro klavír" hudba
 • Moje registrace uživatele produktu Yamaha
 • Adaptér USB Wireless LAN
 • Sada držáku

Podrobnější specifikace Digitální Piano Yamaha CVP-609 Stáhněte PDF v horní části této stránky.

Možnosti doručování

Doručení kurýrem

Když přidáte tento produkt do nákupního košíku, budete mít k dispozici naše standardní kurýrní doručení možnost bezplatně, což je "pro vaše dveře" služby. Budete muset pomoci řidič dodávky, jak tento výrobek je dodáván balený do velkých krabic!

Tato možnost nemusí být vhodný, pokud jste schopni pomoci řidiči dle potřeby, nebo pokud potřebujete klavír dodává nahoře, ale nemáte nikoho jiného k dispozici na pomoc. Prosím zvažte, zda se jedná o nejvhodnější Doručovací služba pro vás, jako další možnosti doručení jsou také k dispozici za příplatek.

2 člověk zásilková služba

Pokud vyberete tuto možnost, přinese dvě dodávky personál klavírní krabice do každé místnosti přízemí vašeho výběru, a nikoli jen dveře. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba bude trvat pár dní delší než standardní kurýrní služby a kurýrní firma bude volat Vám zajistíme pohodlné dodání datum, poté, co jste umístili objednávku.

Pokud chcete více informací, prosím, zavolejte nám na 0843 155 0800.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.