DISC Yamaha digitální Piano Clavinova CLP430, Černý ořech

 • Video 1
35 750 Kč RRP 45 855 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Clavinova CLP 430 digitální Piano, černý ořech.
 • Sloučení technologie vzorkování pro autentický zvuk.
 • USB Audio rekordér.
 • Inteligentní akustická Control.
 • Graded Hammer akční klávesy

DISC Yamaha digitální Piano Clavinova CLP430, Černý ořech

Podrobnosti

Clavinova dosáhne nové úrovně realismu, projevu a konstrukce s série CLP-430. CLP-430 je první Clavinova funkce "Grand výraz": Yamaha je nový přístup k digitální piano technologie.Produkt Ref: 20774

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Design, který zachycuje přítomnost akustické piano

Clavinova má přítomnost a krásu akustické piano. Leštěné modely nabízejí luxusní, klasické piano povrchovou úpravou zatímco dostupné barevné varianty jsou určeny k doplnění jakéhokoli interiéru pokoje.

Real Grand výraz: pocit z hraní klavír

Real Grand výraz Yamaha technologie vytváří hraje reakci a výrazové schopnosti podobné těm grand piano. RGE kombinuje tři klíčové Elements: zvuk, dotek a pedály. Klavír hlasy vytvářejí vzorkováním koncertní klavír Yamaha. Jediný klavír byl vybrán a jemně vyladěné mistr klavírní technik. Výsledkem je zvuk, který zachycuje krásu každé noty a harmonizované zvuk jediného piano. Dotek Clavinova byl pečlivě rafinovaný, využití zpětné vazby od mnoha klavíristů. Yamaha technologie vytváří hladký a dynamické změny v tónu podle sílu doteků, kopírující expresivita klavírem. Konečně pedály jsou určeny k Povrchová úprava herní prožitek, který může poskytnout jen Yamaha Clavinova.

Inteligentní akustická Control

Inteligentní akustická Control poskytuje plný, vyvážený zvuk s bohatými minima a čisté výšky i při nízké hlasitosti. Jedním z radosti Clavinova je, že hlasitost může být upravena aby se zabránilo rušení ostatních. Však hraje při nízké hlasitosti, může být obtížné slyšet basy a výšky. Inteligentní akustická Control funkce automaticky upraví zvuku a ovládání hlasitosti umožňuje jemné nastavení reproduktorů systému, zajistit, že si můžete vychutnat vždy nejvyšší kvalitu zvuku i při nízké hlasitosti.

Výběr nástroje hlasů

Clavinova má mnoho klavírní hlasů, takže můžete vybrat typ nejlepší piano vhodné pro hudební žánr, který chcete hrát. Kromě akustických klavírů si můžete vychutnat zvuk elektrických Pian, včetně fáze piano Yamaha CP1. Ostatní nástroje hlasy, včetně klasické varhany, cembalo a kytara jsou duální hlas umožňuje dva zvuky, například klavír a orch., spojit a dát příležitost hrát širokou škálu hudby.

Široká škála přídavných funkcí

Je kompaktní a které vyžadují žádné ladění, Clavinova má řadu dalších užitečných funkcí. Dvou konektorů pro sluchátka nabízí možnost poslouchat praktického cvičení, nebo hrát duety v tichosti. Metronom, funkce transpozice, kontrolu lesku a digitální efekty, jako je koncertní haly reverb a mnoho dalších funkcí, univerzální jsou také zahrnuty.

Dvě možnosti nahrávání nabízejí maximální univerzálnost

Nahrávka je užitečný způsob, jak zhodnotit váš výkon a sdílet s ostatními uživateli. Lze nahrávat na stisknutí tlačítka a použít dvojí záznamu k záznamu oběma rukama jednotlivě nebo vytvořit duet. Přehrávání tempo lze upravit a představení mohou být uloženy na paměťové vybavení USB. Kromě toho tato Clavinova má USB audio rekordér, který umožňuje představení zaznamená jako zvukovou stopu (WAV formát). Nahrávky lze přenést do počítače a poté uložena na přenosné digitální media player nebo na disk CD pro přehrávání v přehrávači CD. Tato funkce také nabízí příležitost hrát spolu se zvukovou stopu uložené na paměťovém vybavení USB.

Funkce a technické údaje:

Chcete-li zobrazit podrobné specifikace pro Yamaha Clavinova CLP-430, Stáhněte si PDF na níže uvedený odkaz.

 • Počet kláves: 88
 • Touch Citlivost: Tvrdý/střední/Soft/pevné

Hlasy:

 • Tón výrobní technologie: Zvuk motoru RGE (Real Grand Expression)
 • Vybavený hlasy: 14 (hlas Demo), 50 (klavír)

Uložení a propojení:

 • Vnější jednotky: USB Flash paměť, paměťová karta s externím adaptérem
 • Sluchátka: 2 x
 • Zesilovače: 30W x 2
 • Reproduktory: 16 cm x 2

Barva/rozměr:

 • Barva/povrch: Černý ořech
 • Šířka: 1.420 mm
 • Výška: 907 mm
 • Hloubka: 513 mm

Zahrnuto:

 • Koncovka sluchátek: Ano

Možnosti doručování

Doručení kurýrem

Když přidáte tento produkt do nákupního košíku, budete mít k dispozici naše standardní kurýrní doručení možnost bezplatně, což je "pro vaše dveře" služby. Budete muset pomoci řidič dodávky, jak tento výrobek je dodáván balený do velkých krabic!

Tato možnost nemusí být vhodný, pokud jste schopni pomoci řidiči dle potřeby, nebo pokud potřebujete klavír dodává nahoře, ale nemáte nikoho jiného k dispozici na pomoc. Prosím zvažte, zda se jedná o nejvhodnější Doručovací služba pro vás, jako další možnosti doručení jsou také k dispozici za příplatek.

2 člověk zásilková služba

Pokud vyberete tuto možnost, přinese dvě dodávky personál klavírní krabice do každé místnosti přízemí vašeho výběru, a nikoli jen dveře. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba bude trvat pár dní delší než standardní kurýrní služby a kurýrní firma bude volat Vám zajistíme pohodlné dodání datum, poté, co jste umístili objednávku.

Dodání a instalace

To je naše prémiové služby a zahrnuje plnou dodávku, instalaci a nastavení v každé místnosti, kterou chcete. Technici se také odnést balení.

Pro muže, 2 nebo dodávka a instalace služby, prosím, zavolejte nám, pokud váš domov je v 2. patře nebo vyšší, nebo má neobvyklý přístup okolnosti na 0843 155 0800.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.