DISC Yamaha MX49 hudebního produkčního syntezátoru + zdarma taška

 • Video 1
 • Video 2
9 609 Kč RRP 15 825 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Zahrnuje Cubase a Steinberg analogový Synth.
 • s taškou klávesnice zdarma Gear4music!.
 • Syntezátor Yamaha MX49 hudební produkce.
 • Plný rozsah motiv dynamické zvuky.
 • Portable a uživatelsky přívětivé.

DISC Yamaha MX49 hudebního produkčního syntezátoru + zdarma taška

Podrobnosti

Určeno pro moderni hudebnik, Yamaha MX uznavany zvuky od Yamaha MOTIF XS vam přinaši v cenově dostupny, přenosny a vykonny syntezator. Tento působivy sonic paleta je zabalena do elegantni 49 Poznamka těla přizpůsobena dnešni on-the-go životni styl. Inspirujici zvuky a spoustu kreativnich funkci MX49 je idealni pro fazi, domov, studio nebo učebny. Zde je dodavan s taškou zdarma klavesnice se chovej ho v bezpeči na cestach.Produkt Ref: 36108

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

MX49 integruje hardwarovou spolehlivost s flexibilitou řadiče ti nejlepši z obou světů na urovni děleni země cenove dostupnosti. Yamaha MX49 kombinuje synth engine postaveny kolem hlasy z nejdražšich motiv škaly pracovni stanice, USB řadiče klavesnice a USB audio, integrace počitače MIDI, pokročile funkce řadiče DAW a VST a sada silny hudebni produkce softwaru dohromady do jednoho baličku pohodlne a cenově dostupne. Važně lehke a přenosne, MX49 vam dava nastroje a inspiraci potřebujete rychle proměnit vaše hudebni myšlenky ve skutečnost.

Mix dynamickeho a inspirujici zvuky z legendarni motiv a velke klavesnice akce, ktere byste očekavali od Yamaha, aby tento synth radost použivat. Uživatelsky přivětive rozhrani a a plny hudebni produkčni schopnosti mysli, to dokaže zpracovat teměř všechny ukoly s pokročilou integraci tvorby Yamaha MX idealni klavesnice pro uživatele, Cubase. Na začatek to všechno pryč MX49 je take vysoce přenosny snadne přenašeni designem pro ty, kteři na cestach.

Yamaha MX49 je take vybaven pro přehravani audio a MIDI přimo z USB kličenky, přenosny hudebni přehravač přes AUX IN, nebo proud audio z vašeho připojeneho DAW přes vestavěny USB rozhrani tak vas bude se ruši podel beaty nebo podložky v mžiku.

Je Yamaha MX49 nabizi vice než 1000 zvuky ze serie MOTIF a VCM efekty

MX49 řada obsahuje vice než 1000 hlasy ziskane přimo ze světa slavnych Yamaha MOTIF XS serie. Od realisticke akusticke zvuky jako klavir, elektricke piano, smyčce a bici na komplexni 8prvek synth zvuky MX49 ma nejlepši Motif XS hlasy přimo na dosah ruky. Hlas je snadne pomoci MX49 si zjednodušene uživatelske rozhrani a vyběr Nově navržena kategorie. Dokonce můžete upravovat a ukladat sve custom zvuky na palubě.

MX49 syntetizer je dodavan s efektove VCM, trenažerů vinobrani efektory na urovni okruh. Zvuky 70 let jsou přivedeni zpět k životu, od simulace tvrdy k najit vinobrani zvuk ekvalizer, flanger, phaser a efektů wah zavedene klavesnice legendy ery.

Snadne rozděleni /Layer Performance mod pro okamžite inspirace

Režim vykonu na motivy byl vždy mistem k nalezeni okamžite inspirace a MX49 se nijak neliši. Můžete snadno zkombinovat dva hlasy hrat na klavesnici, pomoci vyhrazeny Split vrstvu tlačitek a každy s jejich custom inteligentni arpeggiator a vyhrazene časti drum stopy k vytvořeni evokujici představeni, ktere se citi jako cela kapela hraje. 128 Představeni na MX49 jsou všichni uživatele upravovat, ale přijde naprogramovane s nejnovějši klubove přatelske rytmy.

16Čast Multi Timbral a 128-note polyfonie

Každy vykon obsahuje jen tři zvuky popsane vyše, ale všechna nastaveni pro kompletni 16čast multi nastaveni pro přehravani. Můžete přepinat mezi některou z 16 dilů bez zvuku uřizne. Papirama 128 polyfonie existuje mnoho poznamek, hrat i nejhustši sekvence z vašeho DAW. Tyto funkce, aby MX49 řešeni dokonaly ton generatoru pro žive hrani a žive přehravani DAW MIDI skladeb.

Bi řidici USB Audio/MID propojeni

MX49 nema jen ovladani DAW softwaru a VSTs; To je take audio rozhrani. Stači připojit USB kabelem k počitači a můžete sledovat všechny zvuky z počitače přes sluchatkovy vystup MX49, nebo poslouchat skladby DAW MX49 připojenim k externim studiove monitory nebo PA vybaveni. Audio převodniky na MX49 jsou určeny pro profesionalni hudebni aplikace, takže všechno na vašem počitači - dokonce i hry - bude znit lepe, při použiti MX49 jako vystup. MX49 rozhrani je obousměrny, abyste mohli nahravat sve vnitřni zvuky přimo do vašeho počitače, aniž by vůbec jit do analogove domeny, pro nejvyšši možnou kvalitu.

Rozsahle prakticke ovladaci Elements pro VSTs a DAW & kompletni analogove a digitalni připojeni

Yamaha MX ma take solidni knofliky a trvanlive tlačitka pro řizeni vnitřni zvuky, parametry DAW a VST nastroje. Zdanlivě jednoduche rozhrani je kombinovana s vzdalene šablona editor v počitači, takže jakekoliv VST customte nebo jakekoli nove VSTs koupite lze snadno nastavit kontrolovan MX. Jsou pokročile integrace šablony pro použiti s různymi DAW. Při použiti s Cubase, je dokonce AI knob takže jakykoli parametr může byt řizen velke rotačni koder jen od myši nad nim. Nikdy to nebylo rychlejši převzit plnou kontrolu nad Cubase.

Kromě audio/MIDI port USB MX ma USB port vybaveni, takže můžete připojit vybaveni USB pro ukladani dat MX do externi paměti a dokonce i přehravani souborů wave přimo z USB kličenky. Pokud chcete tablet nebo MP3 přehravač do vašeho systemu přidat jen připojit k AUX vstup, mini stereo kabelem a jste připraveni jit.

Kompletni sada hudebni produkce softwaru

Serie MX je jedinym hardwarovym syntezator ve sve cenove kategorii s uplnou sadu softwarovych nastrojů, hudebni produkce. Současti Steinberg Cubase AI nabizi 48 audio stopy a 64 MIDI skladeb, notace, vestavěne efekty VST, takže jen MX a AI můžete povrchovou upravou productions. To ještě je dodavan s Steinberg prologu a emulator varhan Yamaha YC-3B, takže mate nějake přesvědčive VSTs začit. Navic existuji editory vzdalene šablona pro nastaveni kontroly VSTs. Konečně Yamaha spolupracoval s některych vyvojařům třetich stran, aby se zajistilo, že bude plně funkčni multiplatformni redakce k dispozici v uvolněni.

Chcete-li čist vice o Yamaha MX49 hudebni produkce syntezator Stahněte PDF niže.

Funkce a technicke udaje:

 • Vice než 1000 zvuky z řady motiv
 • Vybaven VCM efektove
 • Snadne rozděleni /Layer Performance mod pro okamžite inspirace
 • 16Čast Multi timbral a 128-note polyfonie
 • Rozsahle prakticke ovladaci Elements pro VSTs a DAW
 • Bi řidici USB Audio/MID propojeni
 • Lehka konstrukce s kvalitni klavesnice Yamaha
 • Kompletni analogove i digitalni připojeni
 • 999 arpeggio vzory
 • 166MB Wave ROM, vnitřni
 • Pomocny vstup a přehravani souboru WAV/MIDI
 • Pokročile synth editor
 • Kompletni sada hudebni produkce softwaru současti (Cubase AI, emulator varhan YC-3B, Steinberg Prolog analogovy syntezator)

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.