DISC Yamaha CLP565 Grand Piano, leštěný Eben

 • Video 1
71 004 Kč RRP 107 498 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • 303 lekce písně.
 • 16 sledování, nahrávání a nahrávání zvuku USB.
 • Mini Grand kabinetu.
 • Zakázku zvukový systém

DISC Yamaha CLP565 Grand Piano, leštěný Eben

Podrobnosti

Yamaha je CLP565GP digitální Grand Piano Clavinova s grand design a zvuk a vzhled, který obohatí jakékoli prostředí.

Produkt Ref: 45887

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

"Real Grand Expression".

Výraz, který definuje expresivní schopnosti Clavinova. Je klíčovou součástí zvuk, dotek a pedály, výrubu a technologií vyvinutých od Historie výroby akustických klavírů. Tyto Elements jsou dokonale zkombinovány do jediného nástroje, vytváří přesný zvuk, který chcete pomocí dotyku klíčů a pocit z pedálů. Když hrajete Clavinova, si lze představit, že budete hrát na klavír.

Dva z nejlepších grands na světě

CFX, Yamaha? s nejlepší koncertní křídlo vybrán a hrál vítěz 2010 International Frédéric Chopin Piano Competition a císařský od Bösendorfer, značka která se konala v vysokou úctu, které klavíristů během své dlouhé historie. Tyto renomovaných piana se vyznačují rozlišovací znaky, jako je energie, všestrannost, jemnost, lehkost a vyzrálost. Obě tyto vynikající piana hlasů jsou obsaženy v Clavinova. Vyladěny k dokonalosti vysoce zkušení klavírní technik se zvukem z každého klíče odebrány vzorky jednotlivě, Clavinova skutečně zachycuje jedinečný zvukový charakter každého z těchto vynikajících nástrojů. Soutěž se značkou Clavinova, si můžete vychutnat nádherné krásy vyhledávaným tónu, který Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial dodat.

VRM fyzikálního modelování

V grand piano zvuk rezonuje v celém těle nástroje produkující bohaté dozvuk, který člověka obklopuje posluchače do zvuku. Tohoto jevu je dokonale reprodukovány v Clavinova od virtuální rezonance modelování (VRM), která vypočítá různé státy řetězců pro každou z 88 poznámek na klávesnici od jednoho okamžité k druhému, což umožňuje živé, bohatě měnit výraz, který odráží neomezený počet faktory obsažené ve hře na klavír, jako které stisknutí kláves, sílu, s níž klíče se přehrávají a pedál načasování.

vrstevnýnulé přechody tónů

Pianista mění hlasitost a dynamika zvuku změnou tlaku u klíčů. Clavinova zcela odpovídá dát hráči mimoøádný výkon control. Pomocí dlouhé, pečlivě nasnímán nahrávky not na klavír a jedinečný Yamaha technologie k dosažení vrstevnýnulé přechody tónů, bohatý sonic detail je dodáván v reakci na dotyk hráče.

Vzorky Key-off

Okamžik a pianista? s prsty jsou zrušena z klíče klavíru, jemné změny dojít v nástroji? s tón jako klapka je snížena na strunu ztlumit zvuk. Vzorky Key-off funkce skutečné nahrávky těchto změn, nabízející věrnou reprodukci nejjemnějších nuancí v piano? s tónu, realističtější celkový zvuk.

Klávesnice Natural Wood X (NWX)

Přírodní dřevo X (NWX) klávesy jsou vytvářeny pomocí Yamahaje bezkonkurenční znalosti ze dřeva získané od více než sto let řemeslné jemné piana. Stejně jako u klavírů, je materiál používaný pro NWX klávesnice řez ze dřeva, která byla pečlivě vysušena speciálně pro použití při výrobě hudebních nástrojů. NWX klávesy také funkce krokového mechanismu, který reprodukuje mírný pocit cvaknutí v dolní části zdvih. To byl navržen tak, že click je patrná pouze na nejlehčí úhozy, podobně jako klávesnice klavíru.

Full-tělo tón

Zvuk Clavinova je kalibrován v jemných detailů, reproduktor polohování a tělo materiály kontrolovány, aby bylo zajištěno, že celý nástroj rezonuje optimálně. Chcete-li vytvořit zvukové pole, které je velmi blízko u klavíru, funkce Clavinova tón úchopné v několika místech po celém těle, které umožňují zvuk z reproduktorů k vystřelení posluchače bez přesahu uvnitř nástroje.

Acoustic Optimiser

Obsahuje text Clavinova akustické Optimisers, které regulují tok zvuku a control tón. Nová technologie vyvinutá z Yamahaje intimní znalost akustických vlastností hudebních nástrojů, akustické Optimisers dodat přirozený, hladký zvuk napříč celou klávesnici.

Funkce

 • Klavírních zvuků vzorkovaných od Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial klavírů
 • 34 hlasů
 • Graded Hammer 3 X (GH3X) klávesnice s povrchem ze syntetické slonoviny a úniku
 • 303 lekce písně
 • 16 stopý záznam a záznam zvuku USB
 • Mini Grand kabinet
 • custom navrženy zvukový systém
 • Intelligent Acoustic Control (IAC)
 • Acoustic Optimiser

Možnosti doručování

Když přidáte tento produkt do nákupního košíku, bude poskytována s několika možnosti doručování. Jak Digitální piana může být docela těžké a dodáno ve velkých krabicích, vyberte nejvhodnější službu dodání pro vás.

Standardní kurýr dodání

Naše standard možnost doručení kurýrem. To přinese na klavír do přízemí domu nebo budovy. Vezměte prosím na vědomí, že pokud není k dispozici přízemí vchod nebudeme moci dodat tam. Také budete potřebovat pomoci řidič dodávky, jak tento produkt je dodáváno ve velkých krabicích.

Tato možnost nemusí být vhodný, pokud jste schopni pomoci řidič v případě potřeby, nebo pokud potřebujete klavír dodává nahoře. Prosím zvažte, zda je nejvhodnější dodavatelská služba pro vás, jako další možnosti doručování jsou k dispozici za příplatek.

2 muž zásilková služba

Pokud vyberete tuto možnost, přinese dvě dodávky personálu klavírní boxy do každé místnosti přízemí vašeho výběru, spíše než jen dveře. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba bude trvat déle než pár dní standard kurýrní službou a kurýrní firma bude volat Vám zajistíme pohodlné dodání datum po umístění objednávku.

Pokud dáváte přednost, Dodávka a instalace služby prosím kontaktujte náš prodejní tým na 0843 515 0600, kteří budou rádi vytvořit nabídku pro vás.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.