DISC Alto kop 15 400W nástroj zesilovač

 • Video 1
7 236 Kč RRP 9 299 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • 400W výstup (peak).
 • Šikmo kabinetu.
 • XLR & 1/4 "Jack vstupů

DISC Alto kop 15 400W nástroj zesilovač

Podrobnosti

Kick15 představuje nový a výkonnější zesilovač design pro keyboardists, bubeníky a těch, kteří potřebují osobní tati. V bi-zesilovačed jméno.příjmení elektronické crossover, který custom naladěn, integrovaný míchání čtyř kanálů a vestavěné efekty CARDS for PC Workstations dostanete 400 wattů na vrcholu moci.Produkt Ref: 25095

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Stejně jako Alto Professional přednich TRUESONIC reproduktory Kick15 je upřesněn vykon hladovy stroj. Každa komponenta byla optimalizovana pro maximalni učinnost, ktera vam zesilovač, ktery užasne zvuky, je lehky a ma vše, co potřebujete bez vyplně.

Představte si, že klavesnice zesilovač, ktery je navržen s stejnou vašeň, smysl pro detail a nadšeni jako dnešni uvodni kytarove a basove zesilovače. To je Kick15.

Hruba sila

Pokud jde o syrove moci, Kick15 nesere. Na rozdil od unaveny a vzory, ktere recykluji stejnou zastaralou technologii Kick15 zahrnuje moderni obvody vam vykon 400 Watt peak v užasně lehky kryt. To byl navržen a seřizeno tak vašnive audio nadšenec, aby vam nejlepši kvality zvuku a vykon ve sve třidě. S Kick15 nikdo z teto energie ziskava neztracel. I ozvučnice reproduktoru byl navržen tak, aby přime zvuku s přesnosti, držici basovy reproduktor a vyškovy reproduktor v mirnem uhlu nahoru k dosaženi nejlepši hodit.

Dva zesilovače jsou lepši než jedna

V jeho srdci Kick15 je multifunkčni. Jeho řadu vstupů a vystupů, palubni čtyř kanalovy mixažni pult a vestavěny efektove umožňuji použivat jako klavesnice zesilovač, buben monitoru, elektronicke bici zesilovač, nebo dokonce jako PA system pro male a středně velke koncerty. S touto velkou univerzalnost, budete potřebovat zesilovač, ktery bude efektivni a šetrne skvěly večer. Kick15 ma pravda, bi-zesilovačed design, což jeho basovy reproduktor 15 "LF a 1" HF řidič custom vyhrazenou zesilovače. Ani jeden dostane přepracovani a ani dostane zanedbane. Uslyšite každe frekvenci, čiste a křišťalově čiste.

Frekvence fanatik

Kdokoli může hazet dohromady zesilovač s off--shelf-komponenty a volat to den. Na Alto Professional postavime vyzbroj, kterou chceme použit, a My nechceme jen tak nějaky crossover rozřezavaji signalove cesty. Kick15 zaměstnava dosazeneho, celnice intonace crossover, ktery rozděluje signal s přesnosti ostry jako břitva a nebude stat v cestě. Žadna maxima přepracovani s reproduktorem a žadne pady, ztratila v vyškovy reproduktor. Jen čisty a ostry zvuk na každem vystoupeni.

Vestavěny DSP Alesis

Zkušenosti premiove efekty bez chmyři. Kick15 přijde zabalene s 16 originalni Alesis efektove, včetně zpožděni, flanger, sbor a vice reverby. Každy efekt ma 16 různych variant, takže celkem 256 efektu přednastaveni můžete vybirat. Nožni spinač vstup umožňuje aktivovat nebo obejit kanal efektove okamžitě provest (nožni spinač neni současti baleni). FX urovni ovladaci Elements jsou umistěny na všech čtyřech kanalech, umožňuje vytačet jen spravne množstvi efekt na každem kanalu.

Kick15 z Alto Professional je reimagining co klavesnice by měla byt zesilovač, vybudoval od zakladů. Masivni sily, zakladni schopnosti a přesnost inzenyrske komponenty spojily aby vam zesilovač, ktery zni lepe.

Funkce a technicke udaje:

 • 4 Kanalovy zesilovač vykon 400 Watt peak

 • 15 "nizkofrekvenčni snimač, 1" kompresi dat

 • Celnice intonace elektronicke crossover poskytuje vynikajici frekvenčni

 • Pravda, bi-zesilovačed design poskytuje vyhrazeny moc vysoke a nizke řidičům

 • 4 Kanalovy mixer s stereo vstupy na každy kanal a XLR vstup na kanalu 1

 • Vestavěny procesor Alesis digitalni efekty reverb, delay, sbor a dalšimi

 • 256 efektu přednastaveni: 16 efektove s 16 variant

 • Uroveň, efektove a vysoke a nizke EQ kontroly všech čtyř kanalů

 • Stereo RCA vstup pro připojeni MP3 přehravače a jine zvukove vybaveni

 • Nožni spinač vstup umožňuje okamžitou aktivaci nebo obejit efektů

 • 1/4 "vystupem na sluchatka s ovladanim hlasitosti vyhrazena

 • Uhlovy reproduktor ozvučnice pro optimalizovane hodit

 • Dualni XLR a 1/4 "Mix vystupy

 • Pozemni lanovka spinač

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.