Piana & klávesy

Prozkoumejte širokou škálu pian a kláves od nejuznávanějších jmen v oboru, jako Yamaha a Casio a výhodný nákup Gear4music kláves a pian.

Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější digitální piana a klávesnice

Akustické vs digitální piana

Protože Digitální keyboardy a klavíry spoléhají na vzorkování, mohou produkovat zvuky z různých nástrojů. Například hudebníci mohou zvolit nástroje jako flétny, cembala, smyčce a tympány, aby digitální piano nebo klávesnice velmi přizpůsobivé nástrojem.

Digitální piano nabízí vážený pilotní akce napodobit pocit z akustického nástroje. Například na Yamaha digitální Piano YDP140 nižší noty klíče mají těžší touch, zatímco vyšší klávesy jsou světlejší.

Přínosy digitální Piano

Existuje několik výhod hraní digitální piano nebo klávesnice oproti akustické verzi. Například mohou mít vestavěné rytmy, které doprovázejí hráči. Také protože digitální piano je bezdrátová, to nikdy je třeba upravit, což vám ušetří čas a peníze.

Digitální piano nebo klávesnice také jejich uživatelům umožňuje využívat MIDI Musical Instrument Digital Interface, což znamená, že mohou komunikovat, sledovat a synchronizovat s ostatními elektronických hudebních nástrojů, počítačů a vybavení. Příklad klávesnice s tato schopnost je M-Audio ProKeys Sono 88 kláves.

Protože je menší a lehčí než tradiční alternativní a často částečně zrušena pro usnadnění jejich dopravy, může být relativně přenosné digitální piano. Hráči mohou také hrát tiše zapojením sluchátek do nástroje.