Gear4 Xorb bezdrátový reproduktor

1 733 Kč RRP 2 022 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • 30 Wattů.
  • modrátooth umožňuje bezdrátové streamování.
  • Nabije vaše hudební vybavení.
  • Bas Control Dial.
  • Ohromující zvuk i ve velkých místnostech

Gear4 Xorb bezdrátový reproduktor

Podrobnosti

Bezdrátový reproduktor Xorb je 2.1 stereo reproduktory, balení 30 wattů energie a nejnovější technologiímodrátooth. Vysílat své skladby z jakékoliv vybavenímodrátooth a naplnilo místnost zvuk vaší hudby v ruce. Vychutnejte si vaši oblíbenou hudbu, filmy nebo hry z MP3 přehrávače, televize nebo Laptop.Produkt Ref: 41085

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Dva neodymovými a jeden subwoofer produkují ohromující zvuk vyplnit i velkých pokojů. Můžete použít Xorb s jakýkoliv hudební přehrávač od portu line in. Točítko basů vám pomůže dosáhnout vyrovnané tónové odezvy napříč celou hudební sbírku. Nahodit bass pro nižší basové frekvence a sbal si hudbu s úder při vysoké hlasitosti. Střední úrovně basů i výšek a basů frekvence stanovit všestranný hudební posluchače. Dáváte-li přednost slyšení detailní vrstvy nástrojů, snižte nastavení basů poskytnout jasný tonální hřiště.

Pokračovat v procházení webu nebo použít jiné aplikace, zatímco přenášejte hudbu bezdrátově a používají 2.1a USB nabíjet Smartphone nebo Tablet, zatímco hudba bude hrát. Elegantní design Xorb vypadá dobře v každé místnosti. Její kompaktní tělo je ideální pro polici, stolek nebo zábavy stojan.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.