Yanagisawa A991 altsaxofon, zlaty lak - Ex Demo

58 089 Kč RRP 92 553 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Ex demonstrace saxofon

Yanagisawa A991 altsaxofon, zlaty lak - Ex Demo

Podrobnosti

Tento Yanagisawa profesionalni A-991 nabizi nastroj, ktery porovnava a předči mnohe dalši nejvyšši urovně saxofon na prodej. S klasickym zlaty lak umistěne na mosazne tělo tento nastroj zvuky a skvěly pocit. Plně nastavitelna předni F klič kombinovany, zlepšeni vazeb na kliče tabulky a posilene mechanismy poskytuji silny a odolny nastroj, ktery je ergonomicke a pohodlne použiti.

Produkt Ref: 42932

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Profesionální mechanismy

Yanagisawa A991 nabízí mnoho funkcí, které usnadňují saxofon, který vytváří úžasné výsledky. Nastavitelná přední F klíč umožňuje větší rozsah a flexibilitu v oblasti altissimo. Propojení tabulky levoruká na saxofony Yanagisawa nabízí nekompromisní pohodlí jezdce mechanismem, C# a B klíče a houpačka vazba mezi C# a Bb klíč. To umožňuje rychlejší a vrstevnýnulejší techniku.

Tvrdé a těžké konstrukce

Yanagisawa A991 zahrnuje integrovaný po žebra stavby, která především nabízí mnohem více síly na nástroj by měl nástroj někdy omylem vynechána nebo zaklepal. Prospěch z toho je rovněž přidáno mid-range rezonance, který dává lepší akustické hloubku a projekce. Stejně jako to palm klíčové posílení deska je součástí návrhu nástroje, který rovněž výrazně posiluje nástroje. Mezi tělem a zvon nástroje je tri bodu rovnátka, která nejen posiluje nástroje, ale také dává větší sílu fortissimo oblastí.

Profesionální chrániče a Superior prameny

Na tomto přístroji některé z nejlepších materiálů se používají k Ujistěte se, že akce je tak akorát. Modré ocelové pružiny byly použity na pads k zajištění rychlé akce, ale s komfortní množství síly. To umožňuje rychlejší pasáže, který bude hrát s lehkostí. Stejně jako to, vzduchotěsný vodotěsný pads se používají k zajištění, že bude zcela unikat zdarma a dlouhotrvající.

Závěrečné práce

Na této A-991 zlatý lak byla přidána do mosazné tělo nástroj pro čistý a silný tón. Gravírování přidá završení fantasticky vypadající nástroje. Stejně jako to pravá matka Perla klávesy a tlačítka byly přidány do mechanismů k vytvoření nástroje atraktivní a skvělý pocit.

Vše, co potřebujete

Poslední ze všech nástroj rovněž ale jděte s kůži vázané tvrďák, který umožňuje váš nástroj k přepravě do zkoušky a koncerty a bezpečně. Rovněž zahrnuty do tohoto balíčku saxofon je podvodník, náustek, ligatura a reed, umožňuje získat hraje, jak se zobrazí nástroj.

Ex zobrazovací přístroj

Vezměte prosím na vědomí, že tento Yanagisawa saxofon je ex demonstrace saxofon, který byl použit v naší vzorkovně York. I když existují velmi malé škrábance na těle, zbytek nástroje je zcela jako nový, včetně standardní jednoletá záruka. Zahrnuje také všechny doplňky, které přicházejí s sada jako standard.

To je ideální příležitost k nákupu, plně funkční Yanagisawa saxofon za fantastickou cenu.

Funkce a technické údaje

 • Tělo materiál: mosaz
 • Tělo Povrchová úprava: zlatý lak
 • Přední F klíč: nastavitelná
 • Prameny: modrá ocelová jehla
 • Podložky: vodotěsné
 • Klíč: Eb (Alt)

Příslušenství v ceně

 • Případ: kůži vázané těžkej případ
 • Crook: zahrnuty
 • Náustek: zahrnuty, z tvrdé pryže
 • Ligatura: zahrnuty
 • Reed: zahrnuty