Sabian AAX výkon sada 14'' Ahoj klobouky, 16'' Crash, Ride 20''

16 991 Kč RRP 25 080 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Činely Sabian AAX vykon sada.
  • 14 Palců fazi Ahoj klobouky.
  • 16 Palců fazi Crash činely.
  • 20 Palců fazi Ride činel.
  • Zvukově shodny v trezoru Sabian

Sabian AAX výkon sada 14'' Ahoj klobouky, 16'' Crash, Ride 20''

Podrobnosti

První moderní B20 činely návrhu koncepce dynamické Focus poskytuje úplnou kontrolu vyloučením hlasitostu a zkreslení. Světlé útoku, třpytivé sustain a AAX schopnost provádět s vynikající na všech svazcích umožňuje hrajete shine.

"Příchod AAX všechno změnila. Jeho tak efektivní, tak efektivní, tak moderní ". Daniel Adair

Produkt Ref: 5936

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Uzavřeno pro optimální výkon s kompatibilitou specialisty v trezoru SABIAN, "Zvukově odpovídající" sady vám umožní hrát skvěle znějící sada činelů... přímo z krabice.

Klepnìte na nìj. Thrash to Dynamické Focus designem přináší celkové reakce přesnost v každém svazku pouze AAX vám umožní pracovat dynamických úrovních, od nízké hlasitosti vysoká, s úplnou kontrolu. Ve studiu nebo na jevišti, v každém stylu hudby pouze AAX přináší takové důsledně světlé, ostré, jasné a ostré reakce. AAX je konečný zvuk moderní Bright

Modely Core AAX seznam usnadňuje najít nejlepší činely zvuk, styl a rozpočet. Mezi inovativní modely v této sérii jsou X-Plosion Crash s rychlé a úplné odpovědi a poutavý X-Treme čínských. Kombinace Studio Crash s mírně těžší fáze Crash je skvělý způsob, jak zvýšit dynamický rozsah set-up.p.

Dynamické zaměření

První moderní B20 činely koncepce "Dynamická zaměření" přináší úplnou kontrolu nad tím, že odstraní hlasitostu a zkreslení. Světlé útoku, třpytivé sustain a AAX schopnost vykonávat s vynikající kvalitou na všech svazků umožňuje hrát bot.

AAX výkon sada zahrnuje:

  • 14" fázi klobouky

  • 16" fáze crash

  • fáze ride 20"

AAX přináší čisté, světlé třpytivé tóny. Jako nerezavějící ocel AAX je v pohodě, moderní a mimořádně účinný. Díky svému modernímu designu a tvarování zvukové funkce Auto-Focus odpověď AAX je konečný průlom v moderní činely tvorby. Klepnutí prstem nebo thrash s holí, Auto-Focus reakce maximalizuje citlivosti, vyrovnává hřiště vysoké a nízké úrovně a čistí zvuky pomocí filtrování konfliktní podtextem. AAX zvuky jsou čisté a přesné. Ideální v ateliéru, ideální na jevišti. AAX přináší svobodu aby to znělo skvěle v hudbu.

"Příchod AAX všechno změnil. Jeho tak účinné, tak efektivní, tak moderní ". Daniel Adair

"AAX je tajná zbraň. Poklepáním nebo to, vždy přináší. Já mix AAX a APX. To je zlý combo!" Ray Luzier