Perkuse Plus PP790-1 Wak-trubicí diatonických sada

471 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Zábavné a snadné hrát.
  • Ideální pro děti.
  • Hudební nástroj pro vzdělávání.
  • Lehký

Perkuse Plus PP790-1 Wak-trubicí diatonických sada

Podrobnosti
Perkuse Plus Wak! Trubky jsou velmi populární u školy a hudební skupiny. Tyto zářivě barevné, univerzální trubice lze hrát s metly, zasáhl proti sobě nebo poklepal na téměř cokoliv, aby vytvořit širokou škálu zvuků. Jsou ideální pro skupiny, které chtějí vytvořit harmonie společně.

Produkt Ref: 21483

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Děti budou milovat tyto jednoduché a levné hudba trubky. Jsou to skvělý způsob, jak začít chápat hudbu a děti mohou obvykle vytvořit jednoduché melodie během několika minut. Podporují budování týmu, účasti skupin, lepší oční kontakt a koordinace. Jsou lehké tak snadno přepravitelné a když hrál, trubičky jsou relativně klidné, takže ideální pro hraní místech, které potřebují minimální hluk.

Barvy těchto Wak! Trubky zápas s jinými produkty v oblasti perkuse Plus barva & Play, včetně zvonkohry barů a kombi zvony, které všichni ChromaPlay, barva metody, které barevně kódované zprávy odpovídají určité tóny hudby. Tato metoda umožňuje hráčům, kteří nemohou číst noty hrát bez obtíží a nástrojů v tomto rozsahu se hraje s lehkostí. Wak! Tune knihy obsahuje barevně odlišené noty, které lze hrát s touto celou oblast.

Toto může být doprovázeno sada 5 chromatická poznámek, aby se plně chromatický soubor. Wak! Rap a Wak! Trubka stojanu je také k dispozici pro skladování a přepravu a Wak! Víčka lze připojit k trubice změnit výšku tónu dole o oktávu.

Funkce

  • Poznámka: rozsah C40-C52
  • Délka včetně mezi L12 "(30cm) a 24" (60cm)