Natal Bubinga Fusion X 22'' Shell sada a Snare, PM - Ex Demo

18 443 Kč RRP 46 366 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Fúze Shell sada a Snare.
  • 7 vrstevný dřevo Bubinga.
  • Dvojitá vyztužená.
  • Malou hloubkou.
  • Poznámka - Image pro ilustraci pouze

Natal Bubinga Fusion X 22'' Shell sada a Snare, PM - Ex Demo

Podrobnosti

Fusion X buben sada obsahuje základní části skvěle znějící sada. Připojit na stojany, chytit nějaké tyčinky a máte dobré jít!

Tato položka je bývalý showroom zobrazení modelu. Existují odíráním a příznaky užívání kolem krytu. Chybí původní box a manuál. Jinak jednotka funguje jako nový.

To je skvělá příležitost ke koupi plně funkční produkt za zvýhodněnou cenu, dodává s jeden rok záruka.

Produkt Ref: 48064

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Poznámka: shell sada stojí pouze - znázorněno na obrázku není součástí balení

Bubinga je vysoce figuroval tvrdé tropické dřevo s převážně rovné zámkové obilí, široce vybrán pro jeho vzhled, stejně jako jeho jasná odpověď.

Kvůli své hustotě Bubinga udržuje vyvážený rezonance v celém všechny rozsahy ladění a má základní bohatost a hloubku tónu, který je populární volbou s profesionální bubeníky. Bubinga skořápky jsou 7 vrstvou. Každý tom má dva litého Natal odznaky s logem 'Slunce'. Basový buben má také dřevo I.D. odznak.

Mělčí bicí nebo "krátké skládaný bicí" získaly popularitu v posledních letech díky jejich řezání zvuk s velkým útokem. Mělké bubny jsou také populární, neboť umožňuje bubeníci udržovat jejich nastavení nízké a ploché.

Natal byl původně koncipován v roce 1958 význačný britský bubeník Alan Sharp, který nelze najít přesné nástroje, který si chtěl hrát, ze zdrojů jejich jednotlivé části a shromáždil je sám. Jeho bonga byly tak vysoké kvality, která nařizuje začal zaplaví, eventaully, vedoucí k založení společnosti perkuse Natal v roce 1965. Natal je plně odhodlána produkující bicí a hardware nejvyšší standard kvality a Natal bicí se používá špičkových umělců včetně Brian Downey (Thin Lizzy) a Ian Matthews (Kasabian).

Funkce a technické údaje:

  • Kick: 22 "x 18"
  • Snare: 14" x 5.5"
  • Tom: 10 "x 6,5"
  • Tom: 12 "x 7"
  • Tom: 14 "x 12"

Upozornění:

Tato položka je bývalý showroom zobrazení modelu. Jsou lehké odíráním a příznaky užívání do kůže a do cíle kolem náboje. Jinak sada montuje a hraje jako nový.

To je skvělá příležitost ke koupi plně funkční produkt za zvýhodněnou cenu, dodává s jeden rok záruka.