Ludwig Signet 105 Gigabyte 3Pc Shell sada, alpskémodrá

27 506 Kč RRP 33 825 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • 3dílná Shell sada.
 • 100 % javorového, 6-vrstevný skořápky.
 • Triad 3bod Tom zavěšení připojí.
 • Insta-Lite šroub méně oka.
 • Exo-Xotic dřevěnou dýhou Povrchová úprava

Ludwig Signet 105 Gigabyte 3Pc Shell sada, alpskémodrá

Podrobnosti

Ludwig Signet 105 je ručně Ludvík v Monroe, NC a je postavena tak, aby dát živé hráče high-end North American javor tón za přijatelné ceny. Bubeník je schopen vytvořit a přizpůsobit své sada v minutách po jednoduché, odměňování montážní proces, Ludwig je Insta-Lite šroub méně oka a Triad, 3bodové Toma zavěšení připojí.

Produkt Ref: 46305

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Ludwig Signet 105 je postaven na standard 20" basový buben, tom 12" nasedl a floor tomů 14". EcoXotic dřevěná dýha končíme ručně aplikovaná saténový lak, tato sada shellu se rozcházet se v názorech být opomíjeny na.

O Ludwig bicí

Založena v roce 1909 William F. & Theobald Ludwig, Ludwig bicí společnost pokročila od té doby se stal jedním z předních výrobců bubnu. William byl profesionální bubeník, provedením a turné s cirkusy a ukazuje spolu s koncerty. Bratři se rozhodli otevřít obchod buben v Chicagu a nazval jej Ludwig & Ludwig. Společnost začala s koncepcí pro návrh a výrobu pedál pro basový buben, ale rychle postupovaly, přidávat nové produkty do katalogu včetně snare bicí a tympány.

Po Theobald Ludwig zemřel v roce 1918, William pokračoval sám a 1923, Ludwig se stal jedním z největších drum výrobců na světě, zaměstnávají 240 pracovníků. V pozdní 20 Ludwig & Ludwig byl prodán do c. Conn nástroj společnosti a i přes pobyt provozoval firmu, která nyní patří k Conn, William Ludwig nakonec odešel do nové firmy, které pojmenoval po jeho iniciály: WFL bicí společnost, v roce 1937. Během druhé světové války, společnost vyráběla bicí v malém měřítku, ale brzy rostla se stal jedním z hlavních konkurentů pro Ludwig & Ludwig. V dalších letech Ludwig & Ludwig přestal úplně vyrábějící bicí, což znamená, Vilém a jeho syn Bill podařilo koupit Ludwig známka od Conn.

Během šedesátých let Ludwig začal dostávat obrovské množství publicity a své výrobky začali mnohem více široce uznávány v celém odvětví bubnování. Ludwig začali zavádět stále více a více výrobků na jejich rozsahu, s klíčové umělci jako John Bonham od Led Zeppelin na Ludwig bicí a získat ještě více publicity a uznání.

Od šedesátých a sedmdesátých letech Ludwig udržuje svůj stav jako jeden z nejpopulárnějších buben výrobců na světě. Výrobní vybavení zůstává v Monroe, NC, nabízí obrovské bicí a příslušenství, včetně úplné bicích sad, léčky, perkuse, hardware, příslušenství a dokonce i zboží. Společnost také oslavila výročí 100let, uvolňuje ještě více vlajková loď bubnování vybavení. Ludwigsi nástrahy jsou často považovány za jedny z nejlepších v podnikání, drží titul na světě je nejvíce koncertuje a nahrává nástrahy vůbec. Nabízí zvuky, které jsou často napodobován, ale nikdy duplikovat, léček jsou dostupné v obrovské škále materiálů, velikostí, povrchových úprav a s různými součástmi. Každý snare nabízí unikátní vlastnosti, ale oni všichni sdílejí jednu vlastnost. Opravdu bezkonkurenční zvuk.

S více než sto lety v profesi perkuse Ludwig poskytl vysoce kvalitní bicí na rozsáhlý seznam renomovaných bubeníků na světě nad. Ve šlépějích velikánů a vydláždit cestu k bicí slávu skrze obrovský výběr tónů, stylů a velikostí tak, aby zprostředkovala to nejlepší z vašeho hraní.

Funkce

 • 100 % javorový, 6-vrstevný mušle
 • Triáda tom 3bod zavěšení náprav
 • Insta-Lite šroub bez oka
 • Dřevěná dýha EXO-Xotic Povrchová úprava

Konfigurace

 • 20 x 16" kick
 • 12 x 8-1/2" namontován toms
 • 14 x 14" floor tomů

Poznámka: Hardware a činely se prodávají samostatně