DISC Percussion Plus PP791-1 Wak zkumavkách chromatická sada

379 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Zábavné a snadné hrát.
  • Ideální pro děti.
  • Hudební nástroj pro vzdělávání.
  • Lehký

DISC Percussion Plus PP791-1 Wak zkumavkách chromatická sada

Podrobnosti
Perkuse Plus Wak! Trubky jsou velmi populární u školy a hudební skupiny. Tyto zářivě barevné, univerzální trubice lze hrát s metly, zasáhl proti sobě nebo poklepal na téměř cokoliv, aby vytvořit širokou škálu zvuků. Jsou ideální pro skupiny, které chtějí vytvořit harmonie společně.

Produkt Ref: 48736

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Děti budou milovat tyto jednoduché a levné hudba trubky. Jsou to skvělý způsob, jak začít chápat hudbu a děti mohou obvykle vytvořit jednoduché melodie během několika minut. Podporují budování týmu, účasti skupin, lepší oční kontakt a koordinace. Jsou lehké tak snadno přepravitelné a když hrál, trubičky jsou relativně klidné, takže ideální pro hraní místech, které potřebují minimální hluk.

Barvy těchto Wak! Trubky zápas s jinými produkty v oblasti perkuse Plus barva & Play, včetně zvonkohry barů a kombi zvony, které všichni ChromaPlay, barva metody, které barevně kódované zprávy odpovídají určité tóny hudby. Tato metoda umožňuje hráčům, kteří nemohou číst noty hrát bez obtíží a nástrojů v tomto rozsahu se hraje s lehkostí. Wak! Tune knihy obsahuje barevně odlišené noty, které lze hrát s touto celou oblast.

Chromatická Set doprovází diatonických sada 8 poznámek, aby se plně chromatický soubor.

Funkce

  • Poznámka: rozsah 41 C#, D #43, F #46, G #48, A #50
  • Délka včetně mezi 30cm a 60cm