DISC Pearl P-2001_C Eliminator řetězec Double Bass bicí Pedal sada

5 959 Kč RRP 7 358 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Duální pedál konverze na P - 2000C pedál.
  • Ultimate Fine-Tuneable pedál.
  • Zaměnitelné Cam systému.
  • PowerShifter funkce.
  • Rukojeti nezávislé trakce

DISC Pearl P-2001_C Eliminator řetězec Double Bass bicí Pedal sada

Podrobnosti

Pearl P - 2001 C Eliminator struny Double Bass bicí pedál Conversion sada převede vaše jediné Eliminator basový pedál na double. Sada obsahuje druhý pedál, šlehač a připojení bar spojující dva pedály. Se stejným polem vysoce přizpůsobitelné funkce jako původní pedál Tato sada je schopen dokonale odpovídaly potřebám a preferovaný styl kteréhokoliv hráče.

Produkt Ref: 57187

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Zaměnitelné Cam systém

PowerShifter odlučovač vybaven celkem šesti výměnnými vačkových profilů (4 zahrnuty a 2 další volitelné), připojit a odpojit s jednoduchým stisknutím tlačítka. Lineární černobílé kamery nabízí hladký, vyrovnaný průběh tahu, White Cam většího průměru lehčí pocit a zvýšení síly. Čtyři posun kamery dodat různé reakce od začátku na konci tahu, která vám řadu možností pro různé styly hry.

Modrý Cam je posunut a začíná lehký pocit na začátku tahu a zrychluje s rychlostí a moci. Červená Cam je radikálně posun a poskytuje skvělé reakce pro citlivou nohou a extrémní sílu při dopadu. Volitelný Purple Cam (není součástí) má pravdu mezi modrou a červenou vaček, zatímco žlutá Cam (není součástí) má vratké a může hrát střední tempa s velmi i dynamiky.

Čtyři povrch QuadBeater

Pedál je QuadBeater poskytuje čtyři různé povrchy můžete vybírat - dvě plastové a dva felt -každý má svůj custom odlišný zvuk. Navíc Uni-tlak na jaře upínací systém umožňuje změny úhlu nekonečná šlágr.

Polohovatelnou podnožkou reakce

Nášlapné je vybaven inovativní PowerShifter funkce, pro které je pojmenována pedálu. Tato funkce umožňuje stupačka přesunout dopředu nebo dozadu mezi tři hrací polohami, měnit úhel jednotky struny vytvořit lehký, pravidelné nebo silnou atmosféru. Nášlapné zahrnuje také vyměnitelné trakční deska insert, který může být překonfigurován upravit výši Protiskluznost, z maximální sevření až po plnou snímků v závislosti na vašich preferencích.

Specifikace

  • Jednotka: Dvojitý řetězový pohon
  • Šlehač: QuadBeater
  • Cam: Zaměnitelné Cam systém
  • Stupátko: PowerShifter