DISC Paiste PST 8 univerzální činelové sada + Med. navíc 18'' Crash činely

9 838 Kč RRP 13 211 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Neuvěřitelné hodnoty - uložit 80 liber!.
  • Reflektor Medium 14'' Hi Hat.
  • 16'' reflektor Medium Crash.
  • 20'' reflektor Medium Ride.
  • 18'' reflektor Medium Crash

DISC Paiste PST 8 univerzální činelové sada + Med. navíc 18'' Crash činely

Podrobnosti

Fúze švýcarské činely zvuk know-how s německým hi-tech odborností. PST činely průlom kombinace kvality a hodnoty a přesvědčí vynikající zvuk a vzhled.



Produkt Ref: 40932

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Vhodné pro všechny prostory, intimní nebo velký. Používejte pro živé hraní a příležitostné nahrávání. Všestranný všeuměl připraven hrát celou řadu hudebních stylů. PST 8s mají světlé, čisté a plný zvuk, který se zaměřuje, bourání a energický s jasnosti, teplo a tonální definice.

PST 8 činely jsou vytvořený z legendární 2002 bronz, rafinovaný od tradičního ručního kladiva a zdokonalil s unikátní ruční reflektor Povrchová úprava. Tyto punc švýcarské provedení vyrábět tyto činely čistě Paiste nástroje, a přesto oni jsou jako atraktivní ceny jako ostatní úspěšné řady Paiste zvuková technologie.

Princip Paiste rodinný podnik je neustále vytvářet nové zvuku s činely, gongy a bronzové bicí nástroje podle kreativní potřeby bubeníky a bicí nástroje.

Základem tohoto hledání hudební zvuk je úspěšnou kombinací tvůrčí představivost hudebníků a vynalézavý duch hudební nástrojař. Jiskra, která neustále posiluje toto hledání je hudba sama, v celé své kráse, složitosti a zdánlivě nekončící kapacit pro nové způsoby vyjadřování. Vztah mezi námi jako zvuk tvůrců, bubeníky a bicí nástroje, jako je velmi intimní projevem této hluboké principu.

Činely Paiste jsou stavu-Of-The-Art

Program činely Paiste vždy odráží současný stav hudby. Hudba je neuvěřitelně rozmanitá a neustále mění. Dnešní hudba mísí a odpovídá styly; Pitt a Khandker volně z historických období; je obohacen etnické a tradiční žánry; nadále integrovat ve světě hudebních stylů.

Hráči už omezují se v určitý styl a ani si Paiste působivý umělec kádr, včetně legendární bubeníků jako, Stewart Copeland policie, Tico Torres Bon Jovi, Nicko McBrain Iron Maiden stejně jako Charlie Benante Anthax a legendární Frank Beard ZZ Top. Činely Paiste jsou oporou v světě moderní hudby a také je volba o Joey Fordison slávy Slipknot a Jeremy Spencer mighty Five Finger Death Punch.

Funkce

Zahrnuje:

Technické údaje

  • Slitina: Bronz CuSn8
  • Aplikace: Všechny hlasitosti nastavení - Live hraní - celou škálu hudebních stylů
  • Zvuk: Jasné, čisté plné, soustředěný, bourání a energický s plně funkční a hudební rysy