Značky akustických kytar

Gear4music.com

Akustické kytary měly obrovský vliv na hudbu, tento nástroj je úzce spojený s folkem, jazzem a blues, stejně jako jej proslavilo mnoho populárních moderních zpěváků a písničkářů. V Gear4music chápeme, že každý akustický hudebník hledá při výběru své kytary různé věci. Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější akustické kytary

O akustických kytarách

Dreadnought akustické kytary, která jsou také zaměřeny na začínající hráče, jsou k dispozici za stejnou cenu. Větší nástroj má plný a vyvážený zvuk a velmi příjemně se na něj hraje.

Elektroakustické kytary se snímači jsou nepatrně dražší, například Round back akustická kytara. Tento nástroj má teplé a jasné tóny akustické kytary a navíc se na ni velmi příjemně hraje. Byla navržena pro živá vystoupení, s cílem minimalizovat problémy se zpětnou vazbou, když je zároveň používán zesilovač.

Podobné funkce za stejnou cenu má i Single Cutaway elektroakustická kytara, která má vyvážený akustický zvuk, který zní skvěle i přes zesilovač.

Ve vyšší cenové relaci a pro ty, kteří chtějí od základu postoupit dál, je určena akustická kytara D46S Washburn. Nástroj dreadnought je ve své cenové kategorii bezkonkurenční pro úžasný pocit z hraní a kvalitu dřeva použitého při výrobě.

Špičkovým výrobkem je pak Yamaha LJX6C Solid Top Jumbo akustická kytara. Pevná smrková rezonanční deska, palisandrová záda a luby, obousměrný snímač s pre-amp systémem; nástroj je vyroben pro moderního hráče na akustickou kytaru a vydává kontrolovaný a asertivní tón.