Akustická kytara

Gear4music.com

Akustické kytary jsou oblíbeny hudebníky, kteří touží po přirozeném tónu a pocitu z akustického nástroje. Nezesílený zvuk vaší nové akustické kytary vyjadřuje charakter tónu dřeva, dle druhu akustické kytary s vlastním jedinečným hlasem. Zobrazit všechny informace

Nejoblíbenější akustické kytary

První 28 výrobky zobrazeny

O akustických kytarách

Akustické kytary v mnoha formách existují po staletí, ale v zásadě je akustická kytara strunný nástroj s rezonančním zdravým otvoru a dutého orgánu. Dnes akustická kytara nabízí mnoho různých tvarů a typů návrhů podle určitých stylů hudby.

Akustické kytary, jako je Yamaha F310, Dreadnought jsou pravděpodobně nejpopulárnější typy akustické kytary, díky kompromisu mezi velikostí a hlasitostí. Jumbo akustická kytara je stále větší a je navržena tak, aby měla velmi hluboký, zvučný tón. Menší modely nebo "floková" velikost jsou také známé, jsou populární v lidové hudbě a pro drobnější hráče.

Na Gear4music.com.com máme na skladě všechny typy akustických kytary, včetně velikosti ¾  pro děti a celou řadu sad akustickáých kytar za nízké ceny.