O Gear4Music.com redaktoryMichael Storey

Michael pravidelně kontroluje webové a obchodní tisk pro nejnovější a nejvíce vzrušující příběhy, které ožívají s jeho vědomím, skvělý produkt. Je Gear4music.com blízký vztah s dodavateli a průmyslu experti dává mu přístup k exkluzivním příběhy ze širšího hudebního průmyslu a aktualizace z našeho týmu specialistů. Michael rád mluví všechny věci kytara a domácí záznamové vybavení.


Jonathan skrovný

Jonathan je vždy na vyhlídkovou pro jedinečné a zajímavé příběhy pro zpravodajský kanál Gear4music.com. On nám přináší nejnovější nové značky, nové technologie nástroje a nejnovější hudební vybavení přímo z živých vystoupení po celém světě. Se zájmem o počítačové hudbě a syntezátory Jonathan je odhodláno být první, kdo ví o nějaké nové vybavení.


Victoria Brown

Zájem kytara a Baskytara Vicky pracuje v marketingovém oddělení v Gear4music.com. Je věnována vám přinášíme novinky na nejnovější nabídky, propagační akce a nabídky od našich dodavatelů stejně jako novinky a nahlédnutí do zavedených a vznikající hudební značky.


Liz Cage

Kromě práce v našem oddělení fotografie, Liz má vášeň pro hudební novinky a zjistit, jaké vybavení její oblíbené kapely využívají. Často najdete ji v davu na koncertech a festivalech po celé zemi.


Steve Reid

Steve si Gear4music.com rezidentní Bubnová expert a custom obrovskou škálu vybavení pro bicí a perkuse. S cestoval s řadou kapel, Steve je dobré předpoklady poskytnout vhled do které nástroje umělci používali. Jeho znalosti se také používá v hloubce články o bicí stanovit Gear4music.com tipy a Rady sekce.


Andrew Wass

Práce v rámci hudebního průmyslu více než 10 let, Andrew má výjimečné pozorovatelny pro zajištění toho, že Gear4music.com zpravodajský kanál poskytuje přesné a relevantní hudební novinky. S dříve spustit svůj custom hudební studio, Andrew má vynikající znalosti o nahrávání a produkce.Obraťte se na redakční tým

Pro všechny novinky návrhy, které byste rádi, abychom pokrytí prosím kontaktujte: articles@gear4music.com

Za jakékoliv připomínky či dotazy na náš zpravodajský kanál prosím kontaktujte: editors@gear4music.com


Najdete nás na Facebook, Twitter, Google , Pinterest a Instagram.