Yamaha

Gear4Music.com

Yamaha vznikla na konci devatenáctého století a je jedním z největších jmen v hudební svět dnes. Přestože od klasické a akustické nástroje, Yamaha také získal velký respekt v kytara, baskytara, PA a živé zvukové svět, jakož i jiných oblastech hudební nástroj. View All Information

Nejprodávanější Yamaha

První 18 výrobky zobrazeny

O Yamaha

Yamaha je kořeny lze vysledovat zpět do roku 1887, kdy byl Torakusu Yamaha požádán o opravě varhan reed místní školy. Rozhodnutí vybudovat sám, se narodil Yamaha legenda. Dnes Díky neustálé inovace a technologické vůdcovství, Yamaha se rozrostla na světě největší a nejúspěšnější tvůrci kvalitních hudebních nástrojů.

Klavíry Yamaha, mosaz a dechové nástroje se hrají mnoho umělců nejlepší koncert světy a jejich hudba výrobní vybavení lze nalézt v mnoha světových nejvyšší nahrávacích studií. Od zavedení jejich rozsah klávesnice v osmdesátých letech, klávesnice se stala jedním z nejlépe prodávaných hudebních nástrojů v dějinách a klávesy dnes jako série s. O. pokračovat trend.

Stěhuje na trh elektronické bicí nástroje, Yamaha v DTXplorer sada se stala velmi populární s našim zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní zvuk v jednoduché a kompaktní design. S velkým výběrem výrobků Yamaha na skladě jsme si jisti, že produkt bude najít pro vás.

Novinky Yamaha

Akce zdarma Yamaha montáž na Gear4music

Máte možnost vyzkoušet nový syntezátor Yamaha Montage a mít šanci vyhrát, reface na Yamaha Montage události na Gear4music na 28.4.16.... Více »

Musikmesse 2016: Představila nové klávesy Yamaha Portatone

Yamaha představí dva nové modely Portatone digitální klávesnice.... Více »

Musikmesse 2016: Yamaha trh tři nové DTX elektronických bicích sad

Představujeme nové DTX720K, DTX760K a DTX920K elektronické drum sada od Yamaha.... Více »