Yamaha hudebních nástrojů

Gear4Music.com

Yamaha vznikla na konci devatenáctého století, a je dnes jedním z největších jmen v hudebním světě. Ačkoli oni začali s klasické a akustické nástroje, Yamaha také získal velký respekt ve světech kytara, baskytara a syntezátory, jakož i jiných oblastech hudební nástroj. View All Information

Nejprodávanější Yamaha

První 14 výrobky zobrazeny

O Yamaha hudebních nástrojů

Yamahasi kořeny lze vysledovat zpět do roku 1887, kdy Torakusu Yamaha byl požádán, aby opravit místní školy harmonium. Rozhodnutí vybudovat sám jeden Yamaha zrodila legenda. Dnes přes neustálé inovace a technologický náskok, Yamaha se stala světově největších a nejúspěšnějších výrobců kvalitních hudebních nástrojů.

Yamaha piana, Žesťové a dřevěné dechové nástroje jsou hrál mnoho z nejlepších koncertních umělců světy a jejich hudební produkce lze nalézt v mnoha světových nejlepších nahrávacích studií. Po zavedení jejich rozsah klaviatury v osmdesátých letech, klávesnice se stal jedním z nejprodávanějších hudebních nástrojů v dějinách a klávesnice dnes jako série PSR tento trend i nadále.

Přesun k elektronické bicí trh, Yamahasi DTXplorer sada se stala velmi populární s našimi zákazníky, nabízí vysoce kvalitní zvuky v jednoduchý a kompaktní design. Velký výběr z Yamaha hudebních nástrojů skladem jsme si jisti, najdete produkt přímo pro vás.

Novinky Yamaha

Yamaha odhalit MX88 syntetizátor v předvečer Superbooth

S využitím inovativních funkcí, které jsou určené k doplnění moderní hráč na klavír, Yamahasi MX88 Synth nabízí re zamýšlel design a dokonalou funkčnost.... Více »

Yamaha verzi-104 první Silent housle na funkci SRT elektrizační soustavy

Yamahasi poslední vstup do světa silent housle využívá stát-z-- art SRT elektrizační soustavy a maximalizovat váš tón v praxi prostředí... Více »

MUSIKMESSE 2017: Yamaha oznámit aktualizace CLP rozsah

S řadou aktualizací zahrnující celé celou kolekci CLP piana Yamaha dát jejich kritikou CLP rozsah dlouho očekávané oprášit.... Více »