Yamaha

Gear4Music.com

Yamaha vznikla na konci devatenáctého století a je jedním z největších jmen v hudební svět dnes. Přestože od klasické a akustické nástroje, Yamaha také získal velký respekt v kytara, baskytara, PA a živé zvukové svět, jakož i jiných oblastech hudební nástroj. View All Information

Nejprodávanější Yamaha

První 14 výrobky zobrazeny

O Yamaha

Yamaha je kořeny lze vysledovat zpět do roku 1887, kdy byl Torakusu Yamaha požádán o opravě varhan reed místní školy. Rozhodnutí vybudovat sám, se narodil Yamaha legenda. Dnes Díky neustálé inovace a technologické vůdcovství, Yamaha se rozrostla na světě největší a nejúspěšnější tvůrci kvalitních hudebních nástrojů.

Klavíry Yamaha, mosaz a dechové nástroje se hrají mnoho umělců nejlepší koncert světy a jejich hudba výrobní vybavení lze nalézt v mnoha světových nejvyšší nahrávacích studií. Od zavedení jejich rozsah klávesnice v osmdesátých letech, klávesnice se stala jedním z nejlépe prodávaných hudebních nástrojů v dějinách a klávesy dnes jako série s. O. pokračovat trend.

Stěhuje na trh elektronické bicí nástroje, Yamaha v DTXplorer sada se stala velmi populární s našim zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní zvuk v jednoduché a kompaktní design. S velkým výběrem výrobků Yamaha na skladě jsme si jisti, že produkt bude najít pro vás.

Novinky Yamaha

Gear4music vlastnit jeden z posledních Yamaha trumpety Xeno YTR

Yamaha Xeno YTR-8335RS 25 výročí modelu trubku v současnosti zůstává jedním z posledních modelů, které jsou v současnosti k dispozici pro nákup v Evropě.... Více »

NAMM 2017: Yamaha oznámit nové série Rydeen bicí

Uvedení thunder na letošní NAMM jsou Yamahasi nové série Ryden. Začátečník úrovni sada vydrží, můžete očekávat, že premium kvalitu v nouzi ceny.... Více »

Yamaha oznámit vzdělávací aplikace spolupráce s Flowkey

Ideální pro ty hráče, kteří prosperovat v prostředí, intuitivní vzdělávání, Flowkey vám dává na starosti vaše učení nabízí širokou nabídku nástrojů pro zasvěcené.... Více »