Yamaha hudební nástroje

Gear4Music.com

Yamaha vznikla na konci devatenáctého století, a je dnes jedním z největších jmen v hudebním světě. Ačkoli značka začínala s klasickými a akustickými nástroji, Yamaha také získala velký respekt ve světě kytar, baskytar a syntezátorů, jakož i v jiných oblastech hudebních nástrojů. View All Information

Nejprodávanější Yamaha

První 14 výrobky zobrazeny

O Yamaha hudebních nástrojů

Yamahasi kořeny lze vysledovat zpět do roku 1887, kdy Torakusu Yamaha byl požádán, aby opravit místní školy harmonium. Rozhodnutí vybudovat sám jeden Yamaha zrodila legenda. Dnes přes neustálé inovace a technologický náskok, Yamaha se stala světově největších a nejúspěšnějších výrobců kvalitních hudebních nástrojů.

Yamaha piana, Žesťové a dřevěné dechové nástroje se hraje mnoho z nejlepších koncertních umělců světy a Yamaha Pro Audio vybavení lze nalézt v mnoha světových nejlepších nahrávacích studií. Po zavedení jejich rozsah klaviatury v osmdesátých letech, klávesnice se stal jedním z nejprodávanějších hudebních nástrojů v dějinách a klávesnice dnes jako série PSR tento trend i nadále.

Přesun k elektronické bicí trh, Yamahasi DTXplorer sada se stala velmi populární s našimi zákazníky, nabízí vysoce kvalitní zvuky v jednoduchý a kompaktní design. Velký výběr z Yamaha hudebních nástrojů skladem jsme si jisti, najdete produkt přímo pro vás.

Novinky Yamaha

Yamaha's Tour Custom soupravy Make návrat na 2017 letní NAMM

Tolik očekávaný návrat, což Yamahasi neuvízly slavné Tour custom sady na pracovní bubeník potřebují robustní a spolehlivý pracant.... Více »

Yamaha odhalit MX88 syntetizátor v předvečer Superbooth

S využitím inovativních funkcí, které jsou určené k doplnění moderní hráč na klavír, Yamahasi MX88 Synth nabízí re zamýšlel design a dokonalou funkčnost.... Více »

Yamaha verzi-104 první Silent housle na funkci SRT elektrizační soustavy

Yamahasi poslední vstup do světa silent housle využívá stát-z-- art SRT elektrizační soustavy a maximalizovat váš tón v praxi prostředí... Více »