Vox zesilovače

Gear4Music.com

Vox zesilovače jako relevantní tak jak byly tehdy s kytaristy Thom Yorke, Jonny Greenwood a Ed O'Brien z Radiohead využívají Vox legendární AC30 zesilovače. V Gear4music úzce spolupracujeme s Vox nabídnout jejich nejlepší produkty. View All Information

Vox bestsellery

První 11 výrobky zobrazeny

O Vox

Vox odrazil jeho linie kytarové zesilovače v roce 1957. Trvalo to jen pár let AC15 a AC30 stal instant legendy, definování zvuk britské invaze Velké Británie a svět. Používané kapel, které definovány jako The Who, The Kinks a The Yardbirds, 60 Innitially Vox výrobky později sloužily mozku May, Rory Gallagher, The Edge a mnoho více vlivných kytaristů.

Vox jsou nejvíce známý zejména pro své zesilovače. AC30 a AC15 získala obrovskou popularitu v polovině šedesátých let kdy se stali velmi populární v rámci britské rockové scény s kapelami jako jsou The Rolling Stones a The Beatles, upřednostňují Top Boost obvody, které definované hnutí zvuk. Do dnešního dne Vox zesilovače zůstávají relevantní s nedávno zahájený produkty, jako například Vox Valvetronix razí cestu pro Vox v digitálním věku.

Vox Novinky

Musikmesse 2016: VOX představí Pathfinder 10 Denim a Pathfinder Union Jack v černém

Zesilovač VOX Pathfinder 10 spojuje motorkář svět s novým, džínovina oděné edition.... Více »

NAMM 2016: Vox Starstream typu 1 modelování kytara představila

Vox Starstream Type 1 modelovací kytara byla oficiálně představena.... Více »

WATCH - NAMM 2016: VOX rozpoutat AV15, AV30 a AV60 zesilovače analogových ventil

VOX rozpoutá AV15, AV30 a AV60 zesilovače analogových ventil - jako "nejvíce Revolučně zesilovače trubice v celé dlouhé historii VOXE."... Více »