Syntezátory Yamaha klávesnice

Gear4Music.com

Yamaha má více než 45 let & rsquo; klávesnice syntezátor vytvoření zkušenosti. První syntezátor, vytvořen byl DX7 v roce 1993 a dnes i nadále vytvářet některé z největších syntezátory, včetně nové MONTAGE Series a vysoce přenosný reface CS a reface DX mini syntetizátorů. View All Information

Syntezátory Yamaha & moduly

První 35 výrobky zobrazeny

Syntezátor Yamaha tašky a pouzdra

První 7 výrobky zobrazeny

Další informace o syntezátory Yamaha

Série MOTIF a TYROS staly vlajkovou loď syntezátor stanic - používané výkonní umělci a hudebníky relace všech po celém světě, jsou zde velmi populární v Gear4music.com.com.

Yamaha i nadále prosazovat inovace s produkty, jako je například TENORI-ON-ruční nástroje, který se skládá z mřížky 16 x 16 LED podsvícení tlačítek, která provádějí různé hudební funkce, od kroku řazení poznamenat vstupní.

Novinky Yamaha

Gear4music vlastnit jeden z posledních Yamaha trumpety Xeno YTR

Yamaha Xeno YTR-8335RS 25 výročí modelu trubku v současnosti zůstává jedním z posledních modelů, které jsou v současnosti k dispozici pro nákup v Evropě.... Více »

NAMM 2017: Yamaha oznámit nové série Rydeen bicí

Uvedení thunder na letošní NAMM jsou Yamahasi nové série Ryden. Začátečník úrovni sada vydrží, můžete očekávat, že premium kvalitu v nouzi ceny.... Více »