Housle

Housle od Gear4music: jsme se neúnavně pracoval na vývoji a vylepšování řadu kvality housle za velmi dostupné ceny, a teď jsme jedním z předních prodejců housle v Evropě. Housle jsou k dispozici v rozmezí velikostí, včetně 1/8, 1/4, 1/2, 1 3/4 a 4/4, s Gear4music studenti housle je ideální pro lidi, nejprve s ohledem na housle. Naše Archer housle nabídnout alternativu kvality prémie pro ambiciózní houslisty, plný a bohatý tón, který potěší nejuznávanější housle hráčů.

View All Information

Nejoblíbenější housle

První 18 výrobky zobrazeny

Housle informace

Housle historie:

Přestože housle prastarý původ, získali většinu jejich moderní vlastnosti od Luthiers v 16.století Itálie, kde byl nástroj violu da gamba, spíše než dnešní housle. To nebylo až do období baroka, které na housle se začal vzkvétat s respektována skladatelé Antonio Vivaldi a Johann Sebastian Bach pomocí housle v mnoha svých skladeb. Od té doby housle získal velkou lásku a respekt z celého světa jako jak sólo a koncertní nástroj. Housle se nyní hrají hudebníci v celé řadě hudebních žánrů včetně klasického, jazzu a folku.

Housle je 4 strunné akustické hudební nástroj, který se hraje s lukem. Hlavy se strunné rodiny nástrojů, který je rovněž viola, violoncello a kontrabas. Zvuk je obvykle vytvořen pomocí luk, který tvoří klacek představovat pruh koňské žíně. Přestože existuje mnoho dalších technik, například pizzicato (škubání struny) jméno, jeden, využívání luk (nebo arco) je nejběžnější způsob, jak hrát nástroj. Kalafuna se podrbal na žíní zajistit jeho hladký průběh celé housle smyčce a vytvořit nezbytné rezonance.


Nalezení správné velikosti housle je rozhodující pro pohodlné hraní. Nejlepší způsob, jak měřit to by držet ruku rovně a změřte vzdálenost od krku k zápěstí. Poznamenejte si délku, zkontrolujte níže uvedené velikosti průvodce a vyberte nejbližší velikost nad měření, které jste pořídili.

Housle velikost průvodce

Ve věku 4/4 velikost - 11 - 58 cm (přibližně)
3/4 velikost - stáří 9 k 12-56 cm (cca)
1/2 velikosti - od 7 do 9-51 cm (cca)
1/4 velikosti - ve věku 5 až 7 - 46 cm (cca)
Velikost 1/8 - ve věku 4 až 6 - 42 cm (cca)
Velikost 1/10 - ve věku 4 až 5 - 38 cm (cca)
Velikost 1/16 - ve věku 3 až 5 - 36 cm (cca)