Housle

Housle od Gear4music: jsme se neúnavně pracoval na vývoji a vylepšování řadu kvality housle za velmi dostupné ceny, a teď jsme jedním z předních prodejců housle v Evropě. Housle jsou k dispozici v rozmezí velikostí, včetně 1/8, 1/4, 1/2, 1 3/4 a 4/4, s Gear4music studenti housle je ideální pro lidi, nejprve s ohledem na housle. Naše Archer housle nabídnout alternativu kvality prémie pro ambiciózní houslisty, plný a bohatý tón, který potěší nejuznávanější housle hráčů.

View All Information

Nejoblíbenější housle

První 17 výrobky zobrazeny

Housle informace

Housle historie:

Přestože housle prastarý původ, získali většinu jejich moderní vlastnosti od Luthiers v 16.století Itálie, kde byl nástroj violu da gamba, spíše než dnešní housle. To nebylo až do období baroka, které na housle se začal vzkvétat s respektována skladatelé Antonio Vivaldi a Johann Sebastian Bach pomocí housle v mnoha svých skladeb. Od té doby housle získal velkou lásku a respekt z celého světa jako jak sólo a koncertní nástroj. Housle se nyní hrají hudebníci v celé řadě hudebních žánrů včetně klasického, jazzu a folku.

Housle je 4 strunné akustické hudební nástroj, který se hraje s lukem. Hlavy se strunné rodiny nástrojů, který je rovněž viola, violoncello a kontrabas. Zvuk je obvykle vytvořen pomocí luk, který tvoří klacek představovat pruh koňské žíně. Přestože existuje mnoho dalších technik, například pizzicato (škubání struny) jméno, jeden, využívání luk (nebo arco) je nejběžnější způsob, jak hrát nástroj. Kalafuna se podrbal na žíní zajistit jeho hladký průběh celé housle smyčce a vytvořit nezbytné rezonance.


Nalezení správné velikosti housle je rozhodující pro pohodlné hraní. Nejlepší způsob, jak měřit to by držet ruku rovně a změřte vzdálenost od krku k zápěstí. Poznamenejte si délku, zkontrolujte níže uvedené velikosti průvodce a vyberte nejbližší velikost nad měření, které jste pořídili.

Housle velikost průvodce

Ve věku 4/4 velikost - 11 - 58 cm (přibližně)
3/4 velikost - stáří 9 k 12-56 cm (cca)
1/2 velikosti - od 7 do 9-51 cm (cca)
1/4 velikosti - ve věku 5 až 7 - 46 cm (cca)
Velikost 1/8 - ve věku 4 až 6 - 42 cm (cca)
Velikost 1/10 - ve věku 4 až 5 - 38 cm (cca)
Velikost 1/16 - ve věku 3 až 5 - 36 cm (cca)

Housle Novinky

Yamaha verzi-104 první Silent housle na funkci SRT elektrizační soustavy

Yamahasi poslední vstup do světa silent housle využívá stát-z-- art SRT elektrizační soustavy a maximalizovat váš tón v praxi prostředí... Více »

Gear4music nyní osazení Hidersine

Hidersine orchestrální nástroje jsou považovány za "vrchol pole".... Více »

Eastman struny produkty skladované v Gear4music

Vysoce kvalitní Eastman housle, violy, violoncella a kontrabasy jsou nyní k dispozici na Gear4music.... Více »

Musikmesse 2016: Yamaha představí YEV sérii elektrické housle

Přičemž jeho design inspiraci z organických krásu dřeva, jednoduchostí čistých linií a pohodlí lehký nové série YEV kombinuje design s inovativní Yamaha zvuk vytvořit nádherný nástroj live-performance.... Více »

7 nejlepší nástroje pro děti do 7

Mnozí rodiče chtějí podporovat své dítě, aby se nástroj v životě. Hudba může být zábavné a obohacující aktivity pro děti, ale vědět, kde začít, může být složité. Zde jsou naše tipy pro ideální startovní listiny pro děti do 7.... Více »

Děti zpěvnější než jejich rodiče

Philharmonia Orchestra, se sídlem v Londýně, zadalo výzkum, aby zjistili, odkud může hudebníci zítřka.... Více »

Klasický BRIT Award vítězů

Klasické BRIT Awards 2013 došlo včera večer v Royal Albert Hall.... Více »

Stentor strunné nástroje nyní k dispozici na Gear4music

Stentor prodávat více housle než kterákoli jiná společnost na světě. Zjistíme, proč jejich strunné nástroje jsou tak populární.... Více »

Děti naléhal na jeden hudební nástroj

Jedním z předních světových houslistů prosazuje tvrdé práce a praxe, aby se lépe při hraní na hudební nástroj.... Více »

Spory o pravost "Titanic housle"

Historické společnosti ve Velké Británii a USA mají zpochybnil pravost listin.... Více »