Strunných nástrojů

Strunných nástrojů jsou stále stejně populární dnes, jak kdy. Na Gear4music.com tvrdě jsme pracovali na rozvoji řady strunných nástrojů, které odpovídají potřebám začátečníky a postupující hráčů. Housle, violy, violoncella a kontrabasů dostupné ve velikostech od 1/8 až 4/4 lze zajistit pro strunné hráče všech věkových kategorií a schopností.

View All Information

Smyčcový nástroj bestsellery

O strunných nástrojů

Strunné nástroje tvoří převážnou část klasického orchestru, ale lze vidět používá folk a jazzových hudebníků. Pak větší dužnaté strunných nástrojů mají tendenci dolním nadhoz – hřiště je opravdu určuje délku struny, tloušťka a napětí.

S řadou barevných nástrojů k dispozici stejně jako elektrický violoncella, housle a kontrabasů, můžeme pomoci, ať vaše požadavky nástroj struny.

Zprávy nástroje String

Musikmesse 2016: Yamaha představí YEV sérii elektrické housle

Přičemž jeho design inspiraci z organických krásu dřeva, jednoduchostí čistých linií a pohodlí lehký nové série YEV kombinuje design s inovativní Yamaha zvuk vytvořit nádherný nástroj live-performance.... Více »

7 nejlepší nástroje pro děti do 7

Mnozí rodiče chtějí podporovat své dítě, aby se nástroj v životě. Hudba může být zábavné a obohacující aktivity pro děti, ale vědět, kde začít, může být složité. Zde jsou naše tipy pro ideální startovní listiny pro děti do 7.... Více »

Děti zpěvnější než jejich rodiče

Philharmonia Orchestra, se sídlem v Londýně, zadalo výzkum, aby zjistili, odkud může hudebníci zítřka.... Více »