Studio sluchátka

Sluchátka jsou zásadní pro velké škály hudebníků, od výrobců v studiu, pro hudebníky v praxi, kteří je potřebují, sledování, jakož i DJs. Na Gear4music.com jsme širokou škálu stocka sluchátka, od výrobců jako například Beyerdynamic, Roland, Sennheiser, Shure a M-Audio. Z důvodu různých aplikací existuje několik vzorů sluchátka. Ať potřebujete zpět uzavřené a otevřené zpět, singl jednostranný nebo v uchu, jsme vždy přinést nejlepší rozsah sluchátek k dispozici.

View All Information

Nejoblíbenější Studio sluchátka

O sluchátka

Uzavřené zpětné vzorů, jako je například Audio Technica ATH-M40FS', se považují za lepší pro záznam jako nabízejí izolaci od vnějšího hluku, jakož i snížení jejich custom zvuk-únik vzduchu.

Však otevřené zadní vzorů, jako je například Roland RH-A30 je, jsou často zvýhodnění pro míchání účely vzhledem k jejich realističtější znázornění zvuku – zejména s bass frekvencí. V uchu, monitory, jako například Beyerdynamic DTX80, se obvykle používají provedením hudebníky pro referenční účely.

Aktuality – sluchátka

Musikmesse 2016: Sennheiser a apogeum nabízejí MK 4 Digital pro USB a iOS

Sennheiser partnera s apogeum se MK 4 mikrofon do digitálního věku.... Více »

Musikmesse 2016: Beyerdynamic odhalit TG D71C kondenzátor hranice mikrofon

Beyerdynamic TG D71C kondenzátor hranice mikrofon je perfektní mikrofon pro nahrávání basové bubny, stejně jako jiné nástroje nízké frekvence.... Více »