Studio sluchátka

Sluchátka jsou zásadní pro velké škály hudebníků, od výrobců v studiu, pro hudebníky v praxi, kteří je potřebují, sledování, jakož i DJs. Na Gear4music.com jsme širokou škálu stocka sluchátka, od výrobců jako například Beyerdynamic, Roland, Sennheiser, Shure a M-Audio. Z důvodu různých aplikací existuje několik vzorů sluchátka. Ať potřebujete zpět uzavřené a otevřené zpět, singl jednostranný nebo v uchu, jsme vždy přinést nejlepší rozsah sluchátek k dispozici.

View All Information

Nejoblíbenější Studio sluchátka

První 21 výrobky zobrazeny

O sluchátka

Uzavřené zpětné vzorů, jako je například Audio Technica ATH-M40FS', se považují za lepší pro záznam jako nabízejí izolaci od vnějšího hluku, jakož i snížení jejich custom zvuk-únik vzduchu.

Však otevřené zadní vzorů, jako je například Roland RH-A30 je, jsou často zvýhodnění pro míchání účely vzhledem k jejich realističtější znázornění zvuku – zejména s bass frekvencí. V uchu, monitory, jako například Beyerdynamic DTX80, se obvykle používají provedením hudebníky pro referenční účely.

Aktuality – sluchátka

Shuresi žádají legendy živé vítězů vyhlášeny

Jazz/Funk kolektivní z Bordeaux ve Francii, Lehmann Brothers band byly vybrány jako Shuresi volat za legendy vítěze v nedávné live soutěže... Více »

Koupit Shure GLX-D Wireless systém a získat zdarma SB902 Li-ion baterie zdarma

Ve své nejnovější propagace Shure se nabízí zákazníkům možnost dostat své ruce na dobíjecí schopné až 10 000 hodin hraní... Více »