Klavíry

Gear4music.com mají digitálních klavírů k uspokojí každý vkus a rozpočet, sahajících od těch ideální pro začátečníky nebo domácí uživatele od profesionální nástroje z Roland a Yamaha. Digitální klavír lze skutečně přidat nádechem třídy do domů nebo pracovního prostředí, a na rozdíl od je akustické protějškem, je téměř údržba zdarma - není potřeba optimalizovat nebo mají roční služby!

View All Information

Nejoblíbenější klavírů

O klavírů

Digitálních klavírů vyvinuly do realistickou alternativou k tradičním klavírů, jak způsobem cítí hrát a vyrobené ve zvuku. Hlavní atrakcí těchto klavíry je, že vyžadují malou nebo žádnou údržbu, přesto může poskytnout mnoho více funkcí než konvenční klavír.

Zprávy velké piáno

Roland GP607 digitální Grand Piano Ebony/bílá nyní skladem

Kombinace výhod akustický zvuk a praktičnost současných technologií, GP607 se určitě přinese eleganci v hojnosti do každé domácnosti... Více »

Casioje udělena Grand Celviano GP-500 hybridní digitální Piano s titulem "nejvíce inovativní a důvěryhodnou klavírní produktu pro rok 2016"

Prasknutí s řadou skvělých funkcí, Celviano Grand Hybrid nabízí přehrávač bezkonkurenční výkon a bezprecedentní tón... Více »

Gear4music Punčocha nyní Casio Celviano GP-300 Grand Hybridní piana

Luxusní digitální piano navrženy tak, aby věrně napodobení zvuku grand akustické piano, Casio Celviano GP-300 je dokonalým nástrojem výraz pro náročné pianisty... Více »