Mix Soundcraft EFX8 s Lexicon FX - Ex Demo

6 789 RRP 13 275 (včetně DPH @ 20%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

Mix Soundcraft EFX8 s Lexicon FX - Ex Demo

Podrobnosti

Soundcraft EFX 8 RW5758 kombinuje všechny funkce populární Soundcraft EPM mix s vestavěný digital 24-bit, Lexicon procesor, který rozšiřuje Soundcraft low-cost, víceúčelové kompaktní oblast.


BR video
Tato položka je bývalý showroom zobrazení modelu. Jsou lehké odíráním a příznaky užívání kolem krytu. Originální box a příručky nejsou zahrnuty. Jinak jednotka funguje jako nový.

To je skvělá příležitost ke koupi plně funkční produkt za zvýhodněnou cenu, dodává s jeden rok záruka.

Software v balíku s originální novinkou byla registrována nebo již nemusí být zahrnuty.

Produkt Ref: 51159

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Soundcraft EFX mixer používá stejný AudioDNA ® procesor vystupoval v mnoha Digitech ® a Lexicon přívěsné vybavení, včetně vysoce respektována Lexicon MX500 procesor. S více než 35 let zkušeností, Lexicon jméno je synonymem pro nejlepší reverb a zpracování v podnikání, zajištění nejlepší kvality efektové, které obvykle nenaleznete v konzole v této cenové hladině.

Účinky sekce vejde do míchačky kompaktní rámce, který je k dispozici v 8 nebo 12 mono vstupní varianty, obě s 2 stereo kanály a účincích posílat na každý kanál. Existují 32 efekty vybírat s funkcí tap tempo, 3 efektové parametr Elements a efekty uživatelské nastavení úložiště vybavení. Efekt kanálu úrovni clip LED a ztlumit funkce dává uživateli ještě větší flexibilitu.

Důraz s Soundcraft EFX je velmi pevně na kvalitu sestavení a zvukový výkon, snadno pochopitelné kontrolu povrchu podle Soundcraft profesionální řady. Soundcraft EFX využívá vysoce transparentní GB30 mikrofon zesilovač (navrhl Graham Blyth pro společnost s družiny a také používá na větší LX7ii a GB Series profesionální konzole).Soundcraft EFX také nabízí všechny funkce řešení EPM Soundcraft, většina zejména konfigurovatelné aux posílat, XLR a ¼ kovových jack konektor zásuvky, vstupy RCA cinch stereo přehrávání a záznam výstupů, 3pásmový EQ s zdvihovým poloviny na mono vstupy 3-band EQ na 2 stereo vstupy, TRS vložit sokety, vloží na všech mono vstupů a výstupu mixu, deset segmentu LED výstupu měření a výstupem na sluchátka.

Funkce mixy Soundcraft EFX8

8 2 a 12 2 kanálový rám velikosti

Vestavěný 24 bit Lexicon digitální efektový procesor

32 FX nastavení

TAP Tempo a FX funkce pro ukládání nastavení

1 FX send na každý kanál

1 konfigurovatelné pomocné autobus

XLR-type a ¼ kovových jack konektor sokety

Vstupy RCA cinch stereo přehrávání a záznam výstupů

3pásmový EQ s zdvihovým poloviny na mono vstupech

3pásmový EQ na stereo vstupy

TRS vložit sokety a vloží na všech mono vstupy a mix výstup

Deset segmentu LED výstupu měření

Intuitivní a komplexní systém, sólo

Sluchátkový výstup

Snadno do racku

Soundcraft EFX se ocitnout v mnoha aplikacích, včetně živé hudby, nahrávání, domy uctívání a více reproduktoru vybavení.

 

Upozornění:

Tato položka je bývalý showroom zobrazení modelu. Jsou lehké odíráním a příznaky užívání kolem krytu. Původní box a příručky nejsou zahrnuty. Jinak jednotka funguje jako nový.

To je skvělá příležitost ke koupi plně funkční produkt za zvýhodněnou cenu, dodává s jeden rok záruka.