DISK Propellerhead Reason Essentials 2 Laptop výrobce Bundle

3 915 (včetně DPH @ 20%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Reason nastrojů a efektů.
  • Zaznam a sekvenovani nastroje.
  • Virtualni kytary a Bass Line 6 POD.
  • SubZero EASYCONTROL Mini MIDI ovladač.
  • SubZero EASYPAD Mini MIDI Pad ovladač

DISK Propellerhead Reason Essentials 2 Laptop výrobce Bundle

Podrobnosti

Perfektni způsob, jak do hudebni tvorby. Reason Essentials 2 baličky ve všech zaznam, editace, efekty, nastroje a michaci nastroje potřebujete zněji skvěle. Tento svazek zahrnuje take SubZero regulatoru hlasitosti a Pad řadič, ktery děla ložnici a mobilni produkce mnohem rychlejši.Produkt Ref: 45587

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Propellerhead Reason Essentials 2

Reason Essentials 2 přinaši audio krajeni a optimalizaci na Reason sekvencer a umožňuje vytvařet REX soubory z nahravky přimo. Importujte audio soubory z vaši hudebni knihovny a webove stranky s podporou formatu zlepšeni souboru.

Vylepšeni pracovnich postupů k Reason Essentials 2 se psani, nahravani, vyrobu a michani v regalu a sekvencer ještě rychlejši, jednodušši a zabavnějši.

Reason Essentials 2, stejně jako jeho větši bratr Reason, klade muzicirovani v zaměřeni. Od konceptu až Povrchova uprava ma všechny zakladni nastroje pro soustruženi dobrych napadů do skvělych pisni.

Reason Essentials přichazi s vyběrem Reasonnastroji a efekty v virtualnim racku, zjednodušene verzi suverenně modelovany mixy a nahravani a sekvenovani nastrojů budete potřebovat. Pro kytaristy vestavěny virtualni kytara a baskytara lusky z linky 6 přinašeji širokou škalu špičkovych kytarovych zesilovačů, skřini a efektů.

Diky štědre zvukova banka a zname tvůrči tok Reason Essentials 2 je software, ktery vam umožni soustředit se na hudbu a povrchovou upravou tu piseň. A když budete potřebovat vic, inovujte na plne Reason pro dalši nastroje, efekty, michaci nastroje a zvuky.

Vytvořit

Zaznam hudby je o chopiš. Zachyceni perfektni vykon - nebo dokonce přibijeni tuto myšlenku, než to zmizi - vyžaduje nastroje, ktere jsou připraveni, když jste. Reason Essentials je vždy připraven.

Uspořadat

Můžete uspořadat sve stopy v jistem hladke a snadne Reason Essentials je dodavan s rychlou a flexibilni sekvencer. Okamžite a intuitivni, Reason Essentials? sequencer umožňuje řidit vaše upravy, takže můžete přesouvat a upravovat dily za pochodu.

Mix

Reason Essentials' suverenně modelovany mixažni pult nabizi flexibilni routing, vestavěny dvou pasmovy ekvalizer na každem kanalu, pokročile efekty manipulace, plna automatizace, a že kompresor radio připravene předlohy autobus vam dava velke studio.

SubZero EASYCONTROL

Lehky a kompaktni Control stanice

Lehky a kompaktni, USB napajeni EASYCONTROL poskytuje jednoduche použiti rozhrani s 9 přiřaditelne jezdců, knofliky a knofliky idealni pro vytvařeni inovativnich nastaveni a zvuky. Pomoci dodavaneho softwaru Editor a Control změnit režim, dokud mate nastaveni chcete změnit přiřazeni jednotlivych řadičů. Možnosti tohoto přizpůsobeni přijde k životu, kdy běh s řadič softwaru, napřiklad Ableton; kde různe neobvykle efekty lze vytvořit, ktera může inspirovat průkopnikem na poli novych skladeb.

SubZero EASYPAD

Lehky a kompaktni Beatstation

Lehky a kompaktni, USB napajeni EASYPAD poskytuje snadno použitelne rozhrani, ktere se sklada z 12 přiřadit custom rychlost pads idealni pro tvorbu inovativnich beaty a rytmy. Použivani současti software Editor a Control změnit režim, dokud mate nastaveni chcete změnit přiřazeni jednotlivych řadičů. Možnosti tohoto přizpůsobeni přijde k životu, kdy běh s hudebni software, napřiklad Ableton; kde různe neobvykle perkusni efekty lze vytvořit, ktera může inspirovat průkopnikem na poli novych skladeb.

Kompatibilni s PC/Mac

Kompatibilita s operačnimi systemy Windows XP/Vista/Windows 7 a Mac OS X zajišťuje, že existuje velmi malo domů a studio set-up, ktere EASYPAD nemůže zvladnout.