DISK M-Audio Profire 610 Firewire Audio rozhraní

7 260 RRP 10 389 (včetně DPH @ 20%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

DISK M-Audio Profire 610 Firewire Audio rozhraní

Podrobnosti

M-Audio vytvořil ProFire 610 audio rozhraní pomocí mnoha stejných prvků návrhu naleznete v rozhraní vlajková loď ProFire 2626 - v reakci na poptávku zákazníků, kteří potřebují kompaktní jednotka s funkční a původní kvalitu zvuku. Nyní mohou uživatelé využít sílu 24-bit/192 kHz audio řešení, M-Audio oktanové předzesilovač technologie a vestavěný DSP míchání v jednotce připravena vydržet jakékoli silniční prostředí sběrnice.

Produkt Ref: 12809

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Flexibilní rozhraní audio ProFire 610 byla navržena pro usnadnění potřebám různorodých hudebníky a producenty. Dva předzesilovače s přiřknout získaní oktan technologie nabízejí čisté, transparentní zvuk s mimořádně nízké zkreslení? ideální pro nahrávání skladeb v ateliéru. Více možností analogové i digitální připojení umožňují DJs a elektronických hudebníků ProFire 610 rozhraní jako středobod propracované vystoupení plošinu. Integrovaný DSP mixer umožňuje výrobcům a hudebníků k vytvoření více, nezávislé sledování směsi. Simultánní 6 x 10, I/O dává zvukaři a video editory schopnost vytvářet 7.1 prostorový zvuk se mísí v plné 24-bit/192 kHz audio rozlišení. Robustní, dobře-postavený podvozku umožňuje uživatelům přijmout ProFire 610 na cestě pro mobilní hudební produkci. Kombinací těchto profesionální studiové kvality nástroje v celku poloprostoru a stojan, ProFire 610 přináší výkonný záznam zkušenosti.

?ProFire 610 je bezkonkurenční volbou pro mobilní hudební produkci? řekl Adam Castillo, marketingový ředitel M-Audio.?Nabízí špičkové komponenty a vynikající kvalitu zvuku ProFire 2626 v balíčku přenosný, sběrnice? transformace Mac nebo PC na silné 6-in/10-out nahrávací studio.?

ProFire 610 rysy:

až 24-bit/192 kHz pro high-definition audio flexibilní integrovaný DSP mix 2 předzesilovače s přiřknout získaní M-Audio oktanové technologie 73dB získat rozsah * 48V phantomové napájení 20dB pad na každý předzesilovač signálu/peak LED kontrolky 6 jedinečných vstupů včetně: 2 konektory XLR/TS combo pro mikrofony, nebo nástroj úrovně vstupů 2 ¼? TRS vyvážené linkových vstupů stereo S/PDIF v 10 unikátní výstupy, včetně: 8 ¼? TRS vyvážené linie výstupy stereo S/PDIF výstup 2 ¼? TRS sluchátkový výstup s hlasitosti ovládání integrované 1 x 1 MIDI rozhraní 2 FireWire (IEEE 1394) porty JetPLL kolísání eliminace technologie pro stabilní synchronizace samostatné operace jako 2 mic pre / 2kanálový A/D-D/A převodník uživateli přiřadit hlavní hlasitost pro úplnou kontrolu nad úrovní výstupu napájení přes FireWire autobusu nebo externí napájecí zdroj poloprostoru a stojan tvarový faktor se vejde do univerzální stojan zásobník kompatibilní s většina hlavních audio software pro komplexní produktové informace, navštivte www.maudio.co.uk/ ProFire610. * Včetně 20 dB pad.