DISK ADA APP-1 kytara Prezesilovač pedálu

9 982 (včetně DPH @ 20%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

DISK ADA APP-1 kytara Prezesilovač pedálu

Podrobnosti

Nové PrezesilovačTM pedál APP-1 ADA je navrhl David Tarnowski a je ucelená 2 kanál nízké hluku všech analogových prezesilovač a první produkt využívat své nové patentování "D-TORZNÍ" jádro technologie k dosažení větší dynamiku, string citlivost a širší spektrum kytara tóny.

Produkt Ref: 27436

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Můžete přejít z křišťálově čistý grind over-the-top aniž byste se dotkli jediného knoflíku na kytaru, pedály nebo zesilovač. To má více kvetou než nejvíce mrštný kombo třídy A trubice a může kroužek out single-coil harmonické děsivé úrovně pomocí jemnost jak tvrdě do struny. Ty lze také telefonickému více "zmáčknout" než klasické germanium diody zkreslení pole.

APP-1 nabízí tři vybavení v jednom: čisté, aby vysokovýkonnou 2kanálový prezesilovač, DUÁLNÍ vyrovnávací paměť pro své efektové a poslední signál BOOST pro sóla nebo overdriving váš zesilovač. Předzesilovač je navržen tak, aby sloužila jako vstupní vyrovnávací paměti pro všechny efekty a tuner, tak zapojit do ní nejprve kytarové efekty. Jeho vysoká impedance vstupu nebude barevný nebo načíst dolů pasažéry? signál.

Jako skutečný kytarové předzesilovače přidali jsme odesílání efektové a efektové návratu konektorů na zadním panelu? stejně jako hlavu nebo pole se seznamem zesilovač zesilovač. Účinky řetěz? signál lze kompenzuje za nerovnováhy nebo ztráty a pak poslal do naší BOOST okruh, který lze přidat až 20 dB více gain BOOST knoflíku. Jack výstup APP-1 poskytuje solidní nízkou impedancí disk s integritou signál pro připojení k zesilovači (nebo vstupní kanál hlavy nebo pole se seznamem). Komíny dva tón a vyslovení pre-EQ filtry jsou pasivní, není aktivní, takže přirozeně obrazce signál kytara bez nadměrného fázový posun nebo impuls zvonění.

Zásobník tón v A / DA pedál předzesilovač má přesnou odpověď jako Fender šedesátých let tón zásobníku a kytaristé, kteří jsou zvyklí Fender kužel bude okamžitě seznámeni s tím, jak se dostat tón, chtějí od APP-1. VYSLOVENÍ je pre EQ přepínač, který vybere frekvenční rozsah, který je podáván zkreslení generace okruh z vaší kytary. To může dramaticky změnit pocit, útok, těsnost a hustota jedné noty nebo akordy, nebo důraz harmonické kromě výběru britské nebo americké tón a reakce. Jednotka má TRUE BYPASS přepínač, takže lze zcela ze signálové cesty nebo použít jako BOOST jen řidič. Pokud chcete použít jako smyčka Dual vyrovnávací paměti a BOOST, pak vyberte vyrovnávací paměti & BOOST jen pozici na horní střední spínač.

Prezesilovač pedálu ADA je v Kalifornii a je první nový produkt pro kytaristy od David Tarnowski ve více než 15 let. On je známý pro jeho Prezesilovač MIDI MP-1, MC-1 MIDI kontrolér, Miked kabinet emulátor, Flanger a mnoho další výtvory. Stejně jako u mnoha z jeho minulosti produkty, nový APP-1 může navždy změnit způsob kytaristů hrát a používat jejich vybavení, zejména Rychloběh a zkreslení. S celosvětově patenty, to? s nový nástroj a nová éra pro kytaristy. Po všem, David bych? t se vrátí-li on? t mají něco velkého nabídnout.