Hudební pracovní stanice

Pracovní stanice klávesy poskytují "vše v jednom" řešení pro hudebníky. Pracovní stanice se chová jako studio v krabici, poskytuje obrovskou škálu zvuků na dosah ruky, zároveň snadné uspořádání a úpravy kompletních hudebních kusů.

View All Information

Pracovní stanice

První 34 výrobky zobrazeny

O pracovní stanice

V pracovní stanici nebo 'Aranžér' klávesnice, jde ještě o krok dál než syntezátor nebo digitální piano. Je to v podstatě kompaktní, samostatné studio, postavená kolem klávesnice. Většina nabízí přímou integraci do nejpopulárnějších DAW software a funkce rozhraní USB a MIDI rozhraní jako standard. Roland Fantom a Yamaha Tyros jsou příklady proslulý pracovních stanic. Stejně jako jsou mocné studio tools, může být stejně jako silný výkon pracovní stanice. Některé funkce vážený klíčů, jako je například Korg M3 88klíč, který napodobuje pocit akustické klavír.

Gear4music zásobní řady od špičkových výrobců, jako například Roland, Korg a Yamaha, s rozsahem pro začátečníky i profesionály.

Pracovní stanice Novinky

Musikmesse 2016: KORG Pa4X orientální profesionální aranžér oznámil

KORG zavést orientální edici na světě nejprodávanější aranžér klávesnice!... Více »

Roland Product Specialist Dan Taman navštívit Gear4music HQ

Pokud jste do úžasné zvuky synth a workstation Roland klasické edge, ale moderní pocit pak hlavu do našeho showroomu v sobotu 12.3.16 a mají první ruky-cvičení s Roland Dan Taman!... Více »