Hudební pracovní stanice

Pracovní stanice klávesy poskytují "vše v jednom" řešení pro hudebníky. Pracovní stanice se chová jako studio v krabici, poskytuje obrovskou škálu zvuků na dosah ruky, zároveň snadné uspořádání a úpravy kompletních hudebních kusů.

View All Information

Pracovní stanice

První 35 výrobky zobrazeny

O pracovní stanice

V pracovní stanici nebo 'Aranžér' klávesnice, jde ještě o krok dál než syntezátor nebo digitální piano. Je to v podstatě kompaktní, samostatné studio, postavená kolem klávesnice. Většina nabízí přímou integraci do nejpopulárnějších DAW software a funkce rozhraní USB a MIDI rozhraní jako standard. Roland Fantom a Yamaha Tyros jsou příklady proslulý pracovních stanic. Stejně jako jsou mocné studio tools, může být stejně jako silný výkon pracovní stanice. Některé funkce vážený klíčů, jako je například Korg M3 88klíč, který napodobuje pocit akustické klavír.

Gear4music zásobní řady od špičkových výrobců, jako například Roland, Korg a Yamaha, s rozsahem pro začátečníky i profesionály.

Pracovní stanice Novinky

NAMM 2017: Korg Arp Odyssey, MS-20 Mini, Kronos, Platinum, TM-50

S řadou nových přírůstků do jejich line-up 2017 Korg na jejich nové přezbrojení, aktualizace a produkty, které se objeví na NAMM světlo... Více »

"Přeplňovaný" svou kreativitu s Korg

Ti, kteří si zakoupí KRONOS, KROME, KROSS, Minilogue, Electribe, Electribe S, KingKORG nebo Pa4x, wil být elligible získat zdarma Korg USB/SD kartu, která může mít vaše hraní na další úroveň... Více »