Lenka pobřeží GRAND

Gear4Music.com

ROLI Seaboard velké scéně je Revolučně syntezátor, který využívá tradiční hratelnost piana nebo klávesnice, ale má 61 kláves hmatové a měkké silikonové dává schopnost měnit zvuk, rozteč a snímek noty, vše na dosah vašich prstů. Klíče na tomto synth atmosféru na rozdíl od jiných klíčovým nástrojem jste hráli před a poskytují potenciál pro konečný výraz. View All Information


LENKA

První 1 výrobky zobrazeny

Lenka pobřeží GRAND

Lenka pobřeží velké scéně je revoluce v hraní expresivní klávesnice. Na rozdíl od tradiční klávesy, klavíry, který zahrnuje pobřeží GRAND keywaves měkké a hmatové křemíku, které lze hrát jako klávesnice, ale také funkci senzorové technologie, které vám umožní přidat unikátní vzkvétá, například vibrato a pitchbend bez použití modulace kola.

Lenka pobřeží také přichází s Revolučně software syntetizátory The rovníku a synth komando FXpanison sada, oba mají obrovské knihovny přednastavených zvuků z nich mohou být použity jako samostatné aplikace stejně jako VST, AU, RTAS a AAX formáty.

Syntezátoru související zprávy

Roland spustit pracovní stanice FA-07 a SE-02 analogový syntezátor

První syntezátor položky Roland"Budoucnost předefinovat", FA-07 Workstation a SE-02 syntezátor slibují uživateli úplný výraz a palubní všestrannost.... Více »

ROLI vydání Seaboard blok a Touch Block MIDI Controller

Jste viděli ROLIsi Seaboard Grand a jste viděli jejich bloky řadiče... Připravte se na nejvíce inovativní párování letos v létě.... Více »

Moog oznámit omezený následné 37 Projděte si také anglickou analogový syntezátor

A reinterpretace jeho předchůdce Moog následné 37 Projděte si také anglickou Analog Synth navazuje na kumulativní úsilí mezi Moog a lidé, kteří je hrají.... Více »