OFFLINE Roland V-klavír Piano profesionální scénu

  • Video 1
116 794 RRP 128 567 (včetně DPH @ 20%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Revolučně žive klavirni jadro.
  • Nikdy neslyšel futuristicke hybridni klaviry.
  • 88-note PHA-III slonoviny citit klavesnice s uniku.
  • Ojediněly druh nastroje

OFFLINE Roland V-klavír Piano profesionální scénu

Podrobnosti
V další kapitole Roland V dědictví, V.-Piano - revoluční profesionální fáze piano. Zahoďte všechny předpojatosti co digitální piano byl a je. Tento nástroj se změní všechno.

Volejte náš specialista Roland další informace na: 0843 155 0500

Produkt Ref: 27077

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis
Prolomení bariér

Tento profesionální scéně klavír se vznáší nad omezení posledních technologií, s jeho Revolučně živé klavírní jádrem, což umožňuje každou poznámku reagovat a vyvíjet přirozeně, bez problémů a dokonale bez nutnosti vzorky. S V-Piano, neexistuje žádná rychlost přepínání, a poskytuje hladké, přirozené úpadek, který musí být slyšet věřil.

Klikněte na odkaz níže zobrazíte podrobný leták na Roland V-klavír.

Vytvořit kolekci Dream

S V-Piano si můžete vybrat z krásně vytvořený vinobraní-klavír předvolby nebo můžete vytvořit custom kolekci custom sen. Tvrdost virtuální kladivo plsti se liší. Experimentujte s exotickými strunné konfigurace a ladění. Vložte světoznámého grand pod prsty nebo hrát futuristické klavír, který se nikdy neslyšeli dříve.

Nová klávesnice Ivory Feel PHA-III

I ty nejnáročnější pianista ocení V Piano PHA-III Ivory cítit klávesnice s Escapement. Tato technologie rozšířené klávesnice reprodukuje reálný pocit ze slonoviny pro přírodní klíče a Eben pro ostré předměty a poskytuje skutečný klavír touch a reakce. Dokonce i jemné click pocit když kladivo je propuštěn z klíče (escapement) je reprodukována.

Přátelský, složitosti

Špičkové technologie nemusí odpovídat vysokou složitost pro klavíristka. Čisté ovládacích panelů a logicky navržené uživatelské rozhraní V-Piano je neuvěřitelně rychlý a snadno ovladatelné. Úprava i hluboké úrovně je snadný přístup a pochopení. Budete přizpůsobení a vytvářet nové zvuky během několika minut.