OFFLINE Roland Atelier AT - 350C klavír varhany Combo

100 956 RRP 133 635 (včetně DPH @ 20%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Roland Atelier AT-350 C Piano varhany Combo

OFFLINE Roland Atelier AT - 350C klavír varhany Combo

Podrobnosti

Stylish, cestování-Friendly Combo varhany - nové ATELIER Combo AT-350 C domy "greatest hits" řada funkcí a zvuky, včetně autentické staré varhany, v cestování popisný nástroj pro fázi. Zkušenosti kouzlo nadpřirozené zvuky a technologie virtuální tón kolo pod kontrolu v reálném čase dvojité ruční klávesnice a expresivní řadiče.

Produkt Ref: 19544

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Harmonické bary poskytují tradiční varhanní zkušenosti, zatímco neviditelné D Beam řadič vás zavede do budoucnosti. Přidáte kompletní doprovodné stopy live show s integrovanou knihovnu hudebních stylů, nebo přehrávání souboru MIDI nebo audio, všechny s interaktivní ovládání. Bass lze hrát nohou s volitelnou pedalboardu. Tento nástroj hranice lámání nastavuje nový standard v živé všestrannost a bez okrajů hudební výraz pro všechny věkové kategorie a hudební preference.

Snadný Transport

I když ATELIER Combo je nabitý funkcemi, těžký, to byl navržen pro pohodlnou přepravu. Každá komponenta, včetně dvojité ruční klávesnice jednotky mohou být umístěny ve standardní velikosti auta - žádný vůz nezbytné. Pro konečný pevné a přesto přenosné soupravy přidejte si Roland KS-G8 nebo KS 12 skládací klávesnice stánek. (Prodává se samostatně).

Harmonický pruhy

ATELIER Combo svítí na jevišti s jeho autentické vintage varhanních zvuků, Roland slavných virtuální tón kolo technologii. Fyzické harmonické bary poskytují praktické řízení horní, dolní, Solo a Bass. Dostat své ruce na tyto výrazové Elements a vytvořit dynamický a profesionální varhany představení!

Esenciální zvuků a stylů

Kromě jeho autentické vintage orgánů ATELIER Combo je balena s prvotřídní line-up zvuků a stylů, zálohování. Otáčejte s neuvěřitelně expresivní nadpřirozené trubku, housle a flamenco kytaru, nebo nádherný klavír a akustická kytara, abychom jmenovali alespoň některé. Všechny tyto skvělé zvuky přijde k životu pod prsty, jako sólové nástroje, nebo jako součástí interaktivní hudební styly. Vyberte si z knihovny profesionálně naprogramovaných play podél stylů, které pokrývají řadu populárních žánrů.

Expresivní Doplňky

ATELIER Combo je k dispozici ve třech nastavení konfigurací odpovídají různé výkonnosti stylů a hudebních žánrů. Nákup jako klávesnice jen plošinu se bez pedalboardu, 20klíč PK-7A pedalboardu nebo 25 kláves PK-25A pedalboardu (pedál desky patří integrovaný expression pedálem). Když jste připraveni na hlasitost, připojit do jednoho z Roland? s skvěle znějící SA-1000 nebo KC série klávesové zesilovače, prodává se samostatně.

USB přehrávání

Rozšiřte svou kreativitu s funkcí USB ATELIER Combo. Nehraj si se komerčně dostupné hudební soubory, nebo dokonce i WAV a MIDI soubory stažené z Internetu. ATELIER Combo také umožňuje ukládat svůj výkon jako zvuková data pro snadný přenos na CD!

Funkce a technické údaje:

  • Stylový design, snadné dopravy
  • Real-time výkon funkce v cestování přátelský nástroj, který je pro fázi
  • Double ruční klávesnice: 49klíč horní, 64-key nižší
  • Plné harmonické pruhy na horní, dolní, Solo a Bass
  • Vyšším rozlišením hlasy poháněné Roland uznávaný nadpřirozené technologie
  • D-Beam poskytuje jedinečné ovládání zvuku
  • Rozměrům: 125 cm (Š) × 51 cm (D) x 19 cm (H) mm (bez hudby odpočinek)
  • Volitelné příslušenství: KS-G8/KS-12 klávesové stojany, PK-7A 20identifikovat pedalboardu, PK-25A 25 kláves pedalboardu