DISK Roland LX-15PW vzpřímené digitální Piano lesk bílá

 • Video 1
102 197 RRP 150 554 (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • SuperNATURAL zvuky a modelování chování.
 • Rozšířil klavírní výběr, včetně Fortepianos.
 • PHA III slonoviny pocit 88-kláves.
 • Vestavěný záznamník zvuku a akustické projekční systém

DISK Roland LX-15PW vzpřímené digitální Piano lesk bílá

Podrobnosti

Roland LX-15PW je elegantní, vzpřímené stylové piano kombinující Roland nejnovější technologie pro kompletní, organické klavírní zkušenosti. Nadpřirozené chování modelování, inovativní mnohorozměrnou akustické projekce zvuku ozvučení, prémie PHA III Ivory cítit klávesnice a progresivní tlumič-akce pedálu, LX-15 je ideálním nástrojem pro vážné klavírní nadšence, stejně jako začátečníci doma.Volejte naši Roland specialista pro další informace na: 0843 155 0500

Produkt Ref: 25201

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Inovativní akustické projekce Sound System

LX-15 nově vyvinutý akustický projekce zvukový systém vytváří multi-dimenzionální zvukové pole s přesnou klavír rezonanční vlastnosti. Tato technologie je odvozeno od Roland uznávaný V Piano Grand zvukového systému. Šest reproduktory se používají pro tento systém: horní reproduktory poskytují prostředí nebo různé části rezonance; prostřední reproduktory, nachází se v blízkosti klávesnice, vylepšit obraz přímý piano zvuk; nižší reproduktory znovu zvuk klavíru tělo pro hluboké basy a energii. Směs těchto reproduktorů vytváří jedinečnou, hluboké zvukové pole, které dramaticky zvyšuje expresivita nadpřirozené Piano.

Nadpřirozené Piano s Soundboard chování

LX-15 zahrnuje Roland SuperNATURAL Piano technologie pro bezproblémovou rychlost reakce, přírodní Poznámka rozkladu a autentické chování rozsah klíč k reprodukci dokonalé piano zvuk a výraz. Nově vyvinutý Soundboard chování technologie napodobuje přirozené vlastnosti strunné vibrací na Ozvučná deska a není k dispozici na konvenční vzorkování klavíry. Technologie je založena na V Piano soundboard modelování a může zlepšit zvuk, i když mnoho poznámek se hrají současně.

Rozšířený výběr klavíru

Vestavěný klavírní výběr byla rozšířena v LX-15. Kromě moderní zvuky klavír nově přidané rané klavírní kategorie obsahuje čtyři varianty fortepiano a dvě varianty cembalo. Užijte si cenil sestava přístrojů nové a staré, trvající staletí.

PHA III Ivory Feel klávesnice s úniku

Roland high-end PHA III klávesnice přesně reaguje na dotek hráče, od jemné a choulostivé nejdynamičtější techniku. Mechanismus úniku reprodukuje autentické click pocit klávesnice klavír. Klávesnice má také Roland uznávaný Ivory cítí povrchu materiálu, který napodobuje texturu slonovinu a Eben.

Control progresivní tlumič akce pedál

LX-15 progresivní tlumič akce pedál přesně reprodukuje pedál reakce akustický klavír. Když poprvé spustíte stisknutím pedálu hradítka, nabízí lehčí odpor, ale když budete nadále naléhat, odpor zvyšuje, stejně jako na akustický klavír. Tlumič pedál lze také přesně vyjádřit jedinečného zvuku rozkladu, když napůl šlapat.

Funkce

 • Inovativní akustické projekční systém přináší přirozený, multi-dimenzionální zvuk.
 • Nadpřirozené Piano s Soundboard chování pro organické zvuk a výraz.
 • Rozšířený klavírní výběr, včetně moderní klavírů, fortepianos a cembala.
 • Elegantní, klasický design skříně.
 • PHA III Ivory cítit klávesnice s úniku.
 • Progresivní tlumič akce pedál.
 • Zvukový záznam kvalifikace (USB paměti potřebné).
 • Ekologicky nezávadný; nízká spotřeba energie a funkcí automatického vypnutí.

Specifikace

 • Klávesnice : 88 kláves (PHA III Ivory cítit klávesnice s úniku)
 • Touch Citlivost: Stisknutí tlačítka: 100 typy, pevné Touch
 • Kladivo reakce: Vypnuto, 10 úrovní
 • Klávesnice režim: Celek, duální (nastavitelný hlasitost bilance) Split (rozděleno bod nastavitelné) Twin Piano
 • Pedály: Tlumič (progresivní tlumič akce pedál, schopné kontinuální detekci) Soft (schopné kontinuální detekci) Sostenuto (funkce přiřaditelné)
 • Piano zvuk: Piano zvuk nadpřirozeno
 • Rozměry:
  • Šířka: 1408 mm 55-7/16 palců
  • Hloubka: 483 mm, 17-519-1/16 palců
  • Výška: 1128 mm, 44-7/16 palců

Podrobnější specifikace, prosím podívejte se na dokument PDF v horní části této stránky.

Možnosti doručování

Doručení kurýrem

Když přidáte tento produkt do nákupního košíku, budete mít k dispozici naše standardní kurýrní doručení možnost bezplatně, což je "pro vaše dveře" služby. Budete muset pomoci řidič dodávky, jak tento výrobek je dodáván balený do velkých krabic!

Tato možnost nemusí být vhodný, pokud jste schopni pomoci řidiči dle potřeby, nebo pokud potřebujete klavír dodává nahoře, ale nemáte nikoho jiného k dispozici na pomoc. Prosím zvažte, zda se jedná o nejvhodnější Doručovací služba pro vás, jako další možnosti doručení jsou také k dispozici za příplatek.

2 člověk zásilková služba

Pokud vyberete tuto možnost, přinese dvě dodávky personál klavírní krabice do každé místnosti přízemí vašeho výběru, a nikoli jen dveře. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba bude trvat pár dní delší než standardní kurýrní služby a kurýrní firma bude volat Vám zajistíme pohodlné dodání datum, poté, co jste umístili objednávku.

Dodání a instalace

To je naše prémiové služby a zahrnuje plnou dodávku, instalaci a nastavení v každé místnosti, kterou chcete. Technici se také odnést balení.

Pro muže, 2 nebo dodávka a instalace služby, prosím, zavolejte nám, pokud váš domov je v 2. patře nebo vyšší, nebo má neobvyklý přístup okolnosti na 0843 155 0800.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.