DISK Roland HP-307 digitální Piano, palisandr

 • Video 1
72 268 RRP 85 027 (včetně DPH @ 20%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Nadpřirozené klavírní zvuk motoru.
 • Expresivita genu v každé jediný klíč.
 • Pravda Touch do True zvuku s PHA III.
 • Expresivita genu rozkládajících se zvuky

DISK Roland HP-307 digitální Piano, palisandr

Podrobnosti

Vzhled a zvuk jsou čisté, přírodní a nadčasový, ale uvnitř dřevěné prádla je nejmodernější technologie na trhu domova piano. Nové digitální piano HP307 bere obrovský skok kupředu s příchodem Roland nadpřirozené Piano zvuk motoru, revoluční technologie, která nabízí bezprecedentní zvuk, reakce a cítit. Piano tón změny bezproblémově a přirozeně založené na dotek a rozsah klíčů, s dokonale hladké rozkladu.Volejte náš specialista Roland další informace na: 0843 155 0500

Produkt Ref: 16205

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Tento digitální piano je vybaven PHA III klávesnice, což přináší lepší výraz a výkon vynikající rychlé klávesy. Kombinace PHA III a nadpřirozené klavír věrně převádí všechny nuance na přesné, přirozený zvuk. HP307 je k dispozici v 3 barvy, elegantní leštěný ebenový povrch, povrch Rosewoode tradiční nebo cool saténový černý povrch. Inovativní funkce jednotlivých Twin Piano umožňuje vedle sebe praxe nebo výkon. Tři skladby rekordér umožňuje nahrávat svůj výkon a bude také skvělým pomocníkem při procvičování pravé nebo levoruká díly jednotlivě.

Klepněte na odkaz níže zobrazíte detailní brožuru o Roland HP300 série

Nadpřirozené Piano zvuk motoru

HP307 je vybavena naše nově vyvinutý nadpřirozené Piano zvuk motoru, který se narodila spojením technologie V-Piano a 88klíč stereo multiszesilovačling technologie. Tento nový zvuk motoru je produktem Roland hluboké výzkumu vlastností akustických klavírů, s cílem věrně reprodukovat bohaté tón a expresivitu koncertní klavír. Maximální polyfonie 128 je víc než dost, dokonce i ty nejsložitější kusů

Expresivitu v každé jeden klíč

Každý z 88 poznámek na klavír má svůj custom charakter, že struny jsou různé rozměry a délky, použít různé materiály a jsou zasažena kladiv různých velikostí. Tyto rozdíly v tón barvy a rezonance každé poznámce vytvořit variace. Pro nové nadpřirozené Piano zvuk motoru, Roland vzorky všech 88 noty různých světových klavíry a použít jeho unikátní digitální technologie věrně reprodukovat plné, bohaté tón a expresivitu piana nejlepších na světě.

Expresivitu podle hráčova barva

Klavíry produkují rozdíly nejen v hlasitostu, ale také jemné variace tón barvy, podle toho, jak silně udeřil klíčem. Pomocí nejnovější technologie Roland, nadpřirozené klavírní zvuk motoru přináší přirozené a vrstevnýnulé změny v tónu barvy v reakci na dotek hráče. Rozšířený dynamický rozsah podporuje nejvyspělejší a jemné techniky, stejně jako by člověk v akustický klavír.

Expresivitu rozkládajících se zvuky

Přirozeného rozpadu poznámek a krásné přebytečné tóny jsou důležitými Elements piano zvuk. Chátrající zvuk Akustické piano nejen snižuje hlasitost, ale i postupně se změní v barvě na měkčí tón. Nadpřirozené klavírní zvuk motoru replikuje tento přirozeného rozpadu, stejně jako akustické grand.

Skutečný dotek do True Sound s PHA III

Zděděno z vlajkové lodi Roland V-Piano, HP307 PHA III klávesnice s úniku nabízí maximální komfort, hratelnost a reakce. PHA III zlepšuje klíčové opakování. Kombinace PHA III a nadpřirozeno piano věrně převádí nejjemnějších nuancí výkon na přírodní a přesný zvuk. Klávesnice vyjadřuje hráč artikulace dokonale z jemné full dopad, jakož i každý nezávislý Poznámka v rychlém sledu - včetně trvalé tóny. Mechanismus úniku obnoví, autentické "klepněte pocit" klávesnice klavíru zejména zvyšuje výraz, když hrát pianissimo. Klávesnice rovněž rysy Roland uznávaný Ivory cítit - pohodlné a realistické Nasákavé materiály, které zabraňuje klouzání z pocení během výkonu.

"Klavírní Designer" zvukové úpravy

Pro ty, kteří chtějí přizpůsobit piano zvuk pro jejich osobní vkus klavír návrháře funkce umožňuje přátelský přístup k řadě tón tvarování ovládacích prvků. Jemné úpravy, s vizuální potvrzení od grafický LCD displej, umožňují získat zvukových kvalit, co chcete, například kabinetu rezonance nebo efektové různých umístění víka "virtuální" grand piano. Vytvořit dokonalý custom zvuk a uložte jej pro okamžité stažení.

Další zábavu s Play podél doprovodné stopy

Nový HP307 byl zabalen s knihovnou play podél písní, od klasiky k jazzu. Můžete také přehrávat skladby v různých formátech, včetně komerčně dostupné SMF hudební soubory nebo zvukové soubory uložené na USB flash paměť (prodává se samostatně) a zvukových CD (* 1). Integrované písně a SMF hudební soubory můžete určit, které části pro přehrávání. Hrát orchestr doprovodné části a hrát klavírní part na něj pravou rukou k vytvoření silné interpretační výkon. Vzhledem k tomu, že můžete změnit klíč a tempo nezávisle, mohou zpomalit přehrávání písní se učí, nebo změnit klíč píseň podle hlasový rozsah. Možnosti jsou nekonečné. Můžete také použít funkci centra zrušit k minimalizaci část melodie na zvukový disk CD a hrát spolu s jednou rukou. Můžete také jam nebo zpívat s vaší oblíbené kapely.

* 1 volitelnou CD-01A je požadován.

Funkce a technické údaje:

 • Úžasné nadpřirozené Piano zvuk
 • PHA III Ivory cítit klávesnice s úniku
 • "Klasické pozici" víčka může skrýt ovládací panel pro krásný vzhled a koncentraci při výkonu
 • Klavírní funkce Designer s rozšířenou parametru
 • Reproduktorová skříň poskytuje extra silný a bohatý zvuk
 • Přední nohy pro luxusní vzhled, klasicky tvarované Trojitá pedály a skládání hudby odpočinek
 • Pokročilé Twin Piano (individuální režim) umožňuje dva hráče provádět vedle sebe na stejném klávesnici s samostatných zón a diskrétní výstupy
 • USB host pro USB paměť a volitelnou CD přehrávač

Možnosti doručování: Když přidáte tento produkt do nákupního košíku, obdrží s několika možností doručování. Jak digitální piana může být docela těžké a dodáno do velkých polí, vyberte nejvhodnější Doručovací služba pro vás. Doručení kurýrem: Tato možnost je pro tento produkt zdarma a je to "pro vaše dveře" služby. Budete muset pomoci řidič dodávky, jak tento výrobek je dodáván balený do velkých krabic! Existuje několik možností na výběr, včetně služeb a v sobotu. Tato možnost nemusí být vhodný, pokud jste schopni pomoci řidiči dle potřeby, nebo pokud potřebujete klavír dodává nahoře, ale nemáte nikoho jiného k dispozici na pomoc.

2 člověk zásilková služba

Pokud vyberete tuto možnost, přinese dvě dodávky personál klavírní krabice do každé místnosti přízemí vašeho výběru, a nikoli jen dveře. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba bude trvat pár dní delší než standardní kurýrní služby a kurýrní firma bude volat Vám zajistíme pohodlné dodání datum, poté, co jste umístili objednávku.

Dodávka a instalace: To je naše nadstandardní služby a zahrnuje plnou dodávku, instalaci a nastavení v každé místnosti, kterou chcete. Technici se také odnést balení Pokud chcete. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba bude trvat pár dní delší než standardní kurýrní služby, a zavoláme vám zajistit výhodné dodací datum, poté, co jste umístili pořadí.