Casio Celviano digitální Piano AP-450 - Ex displej

20 830 RRP 32 046 (včetně DPH @ 20%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Casio Celviano AP-450 digitální Piano se stojanem, černý.
 • Morphing vzduchu vzorkování technologie, reálné tóny.
 • Scaled Hammer akce klávesnice, reaguje na dotek.
 • Dzesilovačer rezonance pro Deep & zesilovač; zesilovač; zesilovač; zesilovač; Přirozené rezo
 • Ex zobrazení nástroje

Casio Celviano digitální Piano AP-450 - Ex displej

Podrobnosti

Casio AP-450 má bezprecedentní přirozenou reprodukci akustické piano zvuků a klavírem realistický pocit charakteristika Celviano série.Poznámka: Klavírní lavička a sluchátka nejsou zahrnuty. Napájení zahrnuty.

Produkt Ref: 29324

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Scaled Hammer akční klávesy

Když hrajete AP-450, to pocit, jako že hrajete akustický klavír. Tri senzor měřítko kladivo akce klávesnice reaguje na dotek hráče s třemi senzory, které zaznamenávají dotykové klávesy postupně. Simulované ebenu a slonoviny klávesy nabízejí luxusní texturu a hladká dotyková klávesnice klavíru. Minutě krimpovací povrchová úprava znamená, že klíče mají dokonalé prstu za vhodné, i když hrajete za prodloužené délky času.

Multi-dimenzionální morfing technologie AiR

Navíc pocit jako akustický klavír, AP-450 zní jako jeden příliš. Všech 88 kláves začlenit simulátor stereo rezonance a jsou schopni dát pozoruhodně realistické zvuky z dat vylepšené křivky odběru, uložené na AP-450 nainstalované paměti. Bohaté, rezonanční tóny, které jsou vyráběny podle AP-450 jsou způsobeny zdroj zvuku vzduchu Morphing vícerozměrné Casio. Vylepšení Casio provedli paměti Celviano série znamenají, že to může produkovat přirozené tóny, které byste očekávat od akustické piano, počínaje první zvuk a vedoucí do krásné prodloužení do zvuku nakonec zmizí.

Balení s více funkcemi jako Standard

Tlumič rezonance dosahuje hlubší a více přirozeně krásné rezonance než pedál, jemné změny v dozvuku dochází v reakci na křehké tlak vyvíjený i částečná pedál operací

Funkce Klíč Off a Víko simulátor na AP-450 přispívají k jeho přesvědčivé akustické piano zvuk. Nový systém klávesnice reprodukuje nuance, vznikají z rychlosti jakou uvolnění každého klíče, vytvořené ještě autentičtější ozvěny. Objem a kvalita změnu zvuku, když víko na klavír je zvýšen nebo snížen. Víko simulátor umožňuje vybrat stupeň, ke kterému víko je otevřené nebo zavřené, vám poskytne ještě více možností pro různé zvuky.

Ex zobrazovací přístroj

Mějte na paměti, že tento nástroj je prodáván jako ex zobrazení položky. Nástroj, přestože používané v naší vzorkovně a mírně odřené, v bezvadném stavu a funguje jako nový. To je skvělá příležitost k získání téměř nové piano za zlomek ceny.

Funkce a technické údaje

Podrobnější seznam vlastností a specifikací o Casio Celviano AP-450 Stáhněte si PDF na níže uvedený odkaz.

 • Klávesnice: 88klíč, Tri senzor měřítko kladivo akce klávesnice II, Simulated¬ ebenu a slonoviny klíče
 • Zvukový zdroj: Multi-dimenzionální vzduchu morfing
 • Integrované písně: 60 písní (hudební knihovny)
 • Lekce funkce: Část/vypnuto (lekce část: pravici/levici)
 • Jiné funkce: Klavír tlačítko x 2 (koncert, moderní), elektrické Piano tlačítko, funkce Duet, Octave shift: ±2 oktáv, Panel víčko, Slide typ klávesnice
 • Pedály: Tlumič, měkké a sostenuto pedály (Dzesilovačer = hladký a bezporuchový provoz)
 • Napájení požadavky: AC adaptér: AD-E24250LW
 • Rozměry (W x D x v x H): 1,377 x 427 x 840 mm, bez hudební a další projekce
 • Hmotnost: 40.5 kg
 • Tělo Barva/povrch: Černé dřevo tón povrchovou úpravou
 • Dodávané příslušenství: AC adaptér (AD-E24250LW), skóre knihy, hudební sluchátka háček

Možnosti doručování

Doručení kurýrem

Když přidáte tento produkt do nákupního košíku, budete mít k dispozici naše standardní kurýrní doručení možnost bezplatně, což je "pro vaše dveře" služby. Budete muset pomoci řidič dodávky, jak tento výrobek je dodáván balený do velkých krabic!

Tato možnost nemusí být vhodný, pokud jste schopni pomoci řidiči dle potřeby, nebo pokud potřebujete klavír dodává nahoře, ale nemáte nikoho jiného k dispozici na pomoc. Prosím zvažte, zda se jedná o nejvhodnější Doručovací služba pro vás, jako další možnosti doručení jsou také k dispozici za příplatek.

2 člověk zásilková služba

Pokud vyberete tuto možnost, přinese dvě dodávky personál klavírní krabice do každé místnosti přízemí vašeho výběru, a nikoli jen dveře. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba bude trvat pár dní delší než standardní kurýrní služby a kurýrní firma bude volat Vám zajistíme pohodlné dodání datum, poté, co jste umístili objednávku.

Pokud chcete více informací, prosím, zavolejte nám na 0843 155 0800.