Piana a klávesové nástroje

Digitální piana a keyboardy najdeme všude od klasické až po elektronickou hudbu.

View All Information

Nejoblíbenější digitální piana a klávesnice

První 18 výrobky zobrazeny

Akustické vs digitální piana

Protože Digitální keyboardy a klavíry spoléhají na vzorkování, mohou produkovat zvuky z různých nástrojů. Například hudebníci mohou zvolit nástroje jako flétny, cembala, smyčce a tympány, aby digitální piano nebo klávesnice velmi přizpůsobivé nástrojem.

Digitální piano nabízí vážený pilotní akce napodobit pocit z akustického nástroje. Například na Yamaha digitální Piano YDP140 nižší noty klíče mají těžší touch, zatímco vyšší klávesy jsou světlejší.

Přínosy digitální Piano

Existuje několik výhod hraní digitální piano nebo klávesnice oproti akustické verzi. Například mohou mít vestavěné rytmy, které doprovázejí hráči. Také protože digitální piano je bezdrátová, to nikdy je třeba upravit, což vám ušetří čas a peníze.

Digitální piano nebo klávesnice také jejich uživatelům umožňuje využívat MIDI Musical Instrument Digital Interface, což znamená, že mohou komunikovat, sledovat a synchronizovat s ostatními elektronických hudebních nástrojů, počítačů a vybavení. Příklad klávesnice s tato schopnost je M-Audio ProKeys Sono 88 kláves.

Protože je menší a lehčí než tradiční alternativní a často částečně zrušena pro usnadnění jejich dopravy, může být relativně přenosné digitální piano. Hráči mohou také hrát tiše zapojením sluchátek do nástroje.

Klavír a klávesnice zprávy

Moog oznámit omezený následné 37 Projděte si také anglickou analogový syntezátor

A reinterpretace jeho předchůdce Moog následné 37 Projděte si také anglickou Analog Synth navazuje na kumulativní úsilí mezi Moog a lidé, kteří je hrají.... Více »

Behringer představí kompaktní, tři Octave DeepMind 6 Synth

Novinky se vynořil z Superbooth, Behringer se představí své zbrusu nové hluboké mysli 6, menší zhuštěnou verzi svého velkého bratra DeepMind 12... Více »

Yamaha odhalit MX88 syntetizátor v předvečer Superbooth

S využitím inovativních funkcí, které jsou určené k doplnění moderní hráč na klavír, Yamahasi MX88 Synth nabízí re zamýšlel design a dokonalou funkčnost.... Více »

Novation spuštění Peak, osm hlas polyfonní syntezátor

Syntezátor, který se může pochlubit celou řadu zajímavých parametrů, Novationje vrchol přináší další úrovni uživatelské operace k záhybu, slibuje intenzivnější tvůrčí zážitek.... Více »

MUSIKMESSE 2017: Úvod Nord fáze 3 Piano

Pátá generace v Nord Stage Piano řady, tento nový přírůstek do Nordje "Fáze" rozsah je speciálně zaměřena na hudebník založené na výkonu.... Více »