Piana a klávesové nástroje

Digitální piana a keyboardy najdeme všude od klasické až po elektronickou hudbu.

View All Information

Nejoblíbenější digitální piana a klávesnice

První 24 výrobky zobrazeny

Akustické vs digitální piana

Protože Digitální keyboardy a klavíry spoléhají na vzorkování, mohou produkovat zvuky z různých nástrojů. Například hudebníci mohou zvolit nástroje jako flétny, cembala, smyčce a tympány, aby digitální piano nebo klávesnice velmi přizpůsobivé nástrojem.

Digitální piano nabízí vážený pilotní akce napodobit pocit z akustického nástroje. Například na Yamaha digitální Piano YDP140 nižší noty klíče mají těžší touch, zatímco vyšší klávesy jsou světlejší.

Přínosy digitální Piano

Existuje několik výhod hraní digitální piano nebo klávesnice oproti akustické verzi. Například mohou mít vestavěné rytmy, které doprovázejí hráči. Také protože digitální piano je bezdrátová, to nikdy je třeba upravit, což vám ušetří čas a peníze.

Digitální piano nebo klávesnice také jejich uživatelům umožňuje využívat MIDI Musical Instrument Digital Interface, což znamená, že mohou komunikovat, sledovat a synchronizovat s ostatními elektronických hudebních nástrojů, počítačů a vybavení. Příklad klávesnice s tato schopnost je M-Audio ProKeys Sono 88 kláves.

Protože je menší a lehčí než tradiční alternativní a často částečně zrušena pro usnadnění jejich dopravy, může být relativně přenosné digitální piano. Hráči mohou také hrát tiše zapojením sluchátek do nástroje.

Klavír a klávesnice zprávy

M-Audio uctívaný kódu série v černém

M-Audio 61 kód a kód 49 byla uvolněna v stylový nový černý design, kombinuje ohromující estetické s klasickým tón.... Více »

ROLI FXpansion STROBE2 je nyní součástí všech ROLI Seaboards

Výkonné STROBE2 softwaru má nyní k dispozici pro všechny ty, kteří nakoupí, nebo si zakoupili buď ROLI Seaboard vzestup nebo GRAND... Více »

Roland přinášejí exkluzivní propagace list Music Direct Pass

Roland nabízí zbrusu novou podporu kde koupit, kdo Roland GP, LX nebo HP klavír dostane zdarma tři měsíční předplatné k přímé předání hudebnin.... Více »

NAMM 2017: Dave Smith Instruments oznámit REV2

V návaznosti na základech svého předchůdce Prophet 08, REV2 nabízí celou řadu zajímavých a inovativních dodatky k jeho formát.... Více »

NAMM 2017: Roland představí RD-2000 digitální Piano

S řadou zajímavých funkcí RD-2000 kombinuje to nejlepší z akustických a digitálních pian do inovativní hybridní... Více »