Piana a klávesy

Prozkoumejte širokou škálu klavírů a kláves od nejuznávanějších jmen v oboru jako Yamaha a Casio a výhodný nákup Gear4music kláves a pian.

View All Information

Nejoblíbenější digitální piana a klávesnice

První 24 výrobky zobrazeny

Akustické vs digitální piana

Protože Digitální keyboardy a klavíry spoléhají na vzorkování, mohou produkovat zvuky z různých nástrojů. Například hudebníci mohou zvolit nástroje jako flétny, cembala, smyčce a tympány, aby digitální piano nebo klávesnice velmi přizpůsobivé nástrojem.

Digitální piano nabízí vážený pilotní akce napodobit pocit z akustického nástroje. Například na Yamaha digitální Piano YDP140 nižší noty klíče mají těžší touch, zatímco vyšší klávesy jsou světlejší.

Přínosy digitální Piano

Existuje několik výhod hraní digitální piano nebo klávesnice oproti akustické verzi. Například mohou mít vestavěné rytmy, které doprovázejí hráči. Také protože digitální piano je bezdrátová, to nikdy je třeba upravit, což vám ušetří čas a peníze.

Digitální piano nebo klávesnice také jejich uživatelům umožňuje využívat MIDI Musical Instrument Digital Interface, což znamená, že mohou komunikovat, sledovat a synchronizovat s ostatními elektronických hudebních nástrojů, počítačů a vybavení. Příklad klávesnice s tato schopnost je M-Audio ProKeys Sono 88 kláves.

Protože je menší a lehčí než tradiční alternativní a často částečně zrušena pro usnadnění jejich dopravy, může být relativně přenosné digitální piano. Hráči mohou také hrát tiše zapojením sluchátek do nástroje.

Klavír a klávesnice zprávy

Roland spustit pracovní stanice FA-07 a SE-02 analogový syntezátor

První syntezátor položky Roland"Budoucnost předefinovat", FA-07 Workstation a SE-02 syntezátor slibují uživateli úplný výraz a palubní všestrannost.... Více »

ROLI vydání Seaboard blok a Touch Block MIDI Controller

Jste viděli ROLIsi Seaboard Grand a jste viděli jejich bloky řadiče... Připravte se na nejvíce inovativní párování letos v létě.... Více »

Roland a Karimoku tým se na KF-10 digitální Piano

Mezinárodně uznávaný japonský nábytek výrobce Karimoku se spojila s Roland vyrábět piano vypadá každý centimetr tak opulentní, jak to zní.... Více »

Moog oznámit omezený následné 37 Projděte si také anglickou analogový syntezátor

A reinterpretace jeho předchůdce Moog následné 37 Projděte si také anglickou Analog Synth navazuje na kumulativní úsilí mezi Moog a lidé, kteří je hrají.... Více »

Behringer představí kompaktní, tři Octave DeepMind 6 Synth

Novinky se vynořil z Superbooth, Behringer se představí své zbrusu nové hluboké mysli 6, menší zhuštěnou verzi svého velkého bratra DeepMind 12... Více »