Klavíry a klávesnice

Digitální piana a keyboardy najdeme všude od klasické až po elektronickou hudbu.

View All Information

Nejoblíbenější digitální piana a klávesnice

První 24 výrobky zobrazeny

Akustické vs digitální piana

Akustická piana jsou těžší, robustnější a silnější než elektronické modely. Oni jsou obvykle značné investice, které jsou předávány od rodiny. Mnoho lidí věří, že plné, bohaté zvukové a hmatové, expresivní atmosféru tradiční klavír mohou být replikovány nikdy v žádném digitálního modelu.

Mnoho lidí však vidět výhody digitálních modelů. Protože digitální piana a klávesy spoléhají na vzorkování, mohou produkovat celou řadu různých nástroj zvuky. Například hudebníci mohou vybírat flétny, cembala, smyčce a tympány, zvuky díky digitální piano nebo klávesnice velmi přizpůsobivé.

Digitální piáno nabízí vážený akce napodobit atmosféru akustický nástroj. Klíče od nižší noty mají často těžší touch, zatímco ty vyšší jsou světlejší.

Existuje mnoho výhod hraní digitální Piano nebo klávesnice oproti akustickou verzi. Mohou mít vestavěný rytmus možnosti pro hráče. Navíc protože digitální piano bez smyčce, nikdy potřebují být naladěn, šetří jejich majitelé čas a peníze.

Digitální Piano nebo klávesnice také umožňuje uživatelům využít z hudebních MIDI Instrument Digital Interface (), což znamená, že mohou komunikovat, kontrolu a synchronizovat s ostatními elektronických hudebních nástrojů, počítačů a vybavení.

Jsou menší a lehčí než tradiční alternativa a často částečně zrušena za účelem dopravy může být relativně přenosné digitální piana. Uživatelé mohou také hrát tiše zapojením sluchátek do nástroje.

Klavír a klávesnice zprávy

Nord přidat MKI Elektrické Piano zvuk do volného Nord Piano knihovna

Plný charakter vintage, roadworn k dispozici Elektrické Piano ke stažení zdarma pro uživatele Nord v knihovně Nord Piano... Více »

Korg Kronos HD-1 High Definition zvuk motoru

HD-1 - vlajková loď PCM, vzorkování a Wave sekvenování zvuk motoru na Korg Kronos.... Více »

Korg Kronos CX-3 varhany zvuk motoru

Třetí díl Kronos zvuk motorů má podrobnější pohled na CX-3 Tonewheel varhany.... Více »

Limitovaná edice červená Arturia MicroBrute a MiniBrute syntezátory odhalila

Arturia se zvedl víko na dvě nová limitovaná edice syntezátory... Více »

Moog Reveal prototyp Minimoog Model D Synth

Moog vás vezme na výlet dolů paměti pruhu opětovným vytvořením kultovní klasický syntezátor!... Více »

Korg Kronos - EP-1 zvuk motoru

Bereme se blíže podívat na EP-1 piano zvuk v naší druhé splátky tónů, které Korg Kronos vyčnívají ze správných důvodů.... Více »