Komplete

Gear4Music.com

Komplete 11 nabízí více než 45 jednotlivé kusy hudební software, s více než 13.000 zvuky a více než 155 GB nástrojů a efektů. Sortiment profesionálních hudební software je ideální pro zvukový design, hudební produkci, míchání, mastering a živá vystoupení! Všechny nástroje mohou fungovat jako samostatné nebo jako plug-in s vaší DAW volby. Se zavedením Reaktor 6Komplete nyní podporuje Reaktor bloků, které kombinují svobodu a flexibilitu modulární záplatování. View All Information

Komplete 11

První 25 výrobky zobrazeny

O NI softwaru

Frustrovaný tím, že omezení související s hardwarem nástroji, Native Instruments souvětí s vizí softwarové nástroje, které nabízí bezkonkurenční expresivita a tvořivost.

Dnes oni jistě z jejich vize reality - plug inů Kontakt, Absynth, baterie, Guitar Rig, masivní, Reaktor a FM8 stali velmi pokládaný producenty a umělci pro realistický zvuk a inovativní funkce.

Native Instruments Novinky

Pracovní stanice produkční Studio NI Maschine v prodeji

Domorodý nástroj Maschine Studio produkce pracovní stanice s software, nabízí všestranné produkce pro výrobce moderní den... Více »

Native Instruments oznámit nabídek na Komplete Kontrol Series a Komplete Audio 6

Nabízí až 80 liber na sérii Kontrol, zatímco bičování ceny Komplete Audio 6 £ 149 mít šanci použít předních světových hardware neuvěřitelně zvýhodněnou cenu... Více »

Native Instruments' Traktor Kontrol S8 v prodeji na Gear4music teď

Nabízí řadu inovativních prvků, které poskytují maximální zkušenosti live DJing, Traktor Kontrol S8 je nový standard pro řadiče všude... Více »