Nativní nástroje Komplete

Gear4Music.com

Komplete 10 nabízí 39 nástroje a efekty, takže je Native Instruments největší sbírku k dnešnímu dni. 12000 zvuků a 130 GB software kompletní poskytuje mimořádně silné kolekce pro zvukový design, psaní, míchání, zvládnutí a provádění. Komplete 10 rysy nové inovace jako kola a Polyplex, stejně jako klasické nástroje jako Reaktor a Kontakt. View All Information

Nativní nástroje Komplete

První 4 výrobky zobrazeny

O NI softwaru

Frustrovaný tím, že omezení související s hardwarem nástroji, Native Instruments souvětí s vizí softwarové nástroje, které nabízí bezkonkurenční expresivita a tvořivost.

Dnes oni jistě z jejich vize reality - plug inů Kontakt, Absynth, baterie, Guitar Rig, masivní, Reaktor a FM8 stali velmi pokládaný producenty a umělci pro realistický zvuk a inovativní funkce.

Native Instruments Novinky

Native Instruments nabízí 1,5 GB volného stonky v nové aktualizaci Traktor

Nativní nástroje zdarma Traktor 2.10.1 aktualizace umožňuje zahájení míchání s stonky okamžitě s 65 zdarma stonky stopy.... Více »

Native Instruments oznamuje prodej rozhraní Komplete Audio 6

Nativní nástroje kompletní Audio 6 USB Audio rozhraní je nyní na prodej za 139 GBP na Gear4music.... Více »

BEZ expanze s NI Maschine Special

Native Instruments je nyní nabízí 7 bez datadisků hodnotě 308 GBP, když zakoupíte a zaznamená Maschine Mikro, MK2 a nebo Studio od nynějška až do 11. ledna 2016.... Více »