Komplete

Gear4Music.com

Komplete 11 nabízí více než 45 jednotlivé kusy hudební software, s více než 13.000 zvuky a více než 155 GB nástrojů a efektů. Tuto pestrou škálu profesionálních hudební software je ideální pro zvukový design, hudební produkci, míchání, zvládnutí a živá vystoupení! Všechny nástroje mohou fungovat jako samostatná nebo jako plug-in s DAW volby. Se zavedením Reaktor 6Komplete nyní podporuje Reaktor bloků, které spojují svobodu a flexibilitu modulární záplatování. Součástí kompletní 11 & rsquo; s nové verze, Native Instruments jsou inovativní výrobní nástroje, včetně nové formulářů syntezátoru a zbrusu nové Studio efekt Replika XT . View All Information

Exkluzivní balík Komplete 11 Gear4music

První 2 výrobky zobrazeny

Komplete 11

První 8 výrobky zobrazeny

Komplete 10

První 1 výrobky zobrazeny

O NI softwaru

Frustrovaný tím, že omezení související s hardwarem nástroji, Native Instruments souvětí s vizí softwarové nástroje, které nabízí bezkonkurenční expresivita a tvořivost.

Dnes oni jistě z jejich vize reality - plug inů Kontakt, Absynth, baterie, Guitar Rig, masivní, Reaktor a FM8 stali velmi pokládaný producenty a umělci pro realistický zvuk a inovativní funkce.

Native Instruments Novinky

Native Instruments Maschine Jam zahájena

Native Instruments oznámila svůj nejnovější produkt – Maschine Jam.... Více »

Gear4music Punčocha nyní KOMPLETE 11

Gear4music jsou nyní punčochu celý rozsah z KOMPLETE 11, výrobní suite pro inspiraci profesionální znějící hudby... Více »

Native Instruments oznámit inovativní nový hudební nástroj pro správu

Native Instruments oznámit nativní Access, nástroj, který umožňuje jedinci efektivně organizovat svou práci... Více »