Black Knight kytary

Gear4Music.com

Black Knight elektrické kytary představují nejnovější trendy v designu kytara inovaci a všestrannost. Inspirován klasickou kytarou Black Knight kytary spojují původné character s tou nejlepší moderní technologií. View All Information

Black Knight elektrická kytara

První 0 výrobky zobrazeny

Black Knight elektrická kytara sady

První 0 výrobky zobrazeny

O černá Knight kytary

Nové řady černá Knight je založena na nejlepších milované rysy původních modelů s přídavkem několika vylepšené funkce včetně Floyd Rose Tremolos, EMG Snímače a D'Addario struny.

Další části nového seriálu patří využívání tonewood Agathis vyrábět lehký rezonanční těla, slim a hratelné 3 kus krku s 24 plnou velikost frets a skryté šikmého jack vstupy.

V Gear4music jsme i nadále rozšířit naše řady černá Knight elektrická kytara a basy - poskytování prémie kytary kvality za skvělé ceny.

černá Knight kytara News

Nyní punčochu Fender Custom Shop custom obchod Eric Clapton Signature Strats

Nabízí to nejlepší z dávných dobách Eric Clapton podpis Start vyjadřuje classic Fender osobnost, doplněné řadou svérázných moderní kousky.... Více »

Music Man vydání nové Cutlass kytara s HSS Snímače

Staví na úspěchu jejich Cutlass záznamů, Music Man osvědčený favorit a univerzálnější než kdy s extra vyzvednutí.... Více »

Fender oznámit jejich první předpisy na Rosewood

Následující dohody CITES v loňském roce Fender oznámila, že jejich elity kytara a baskytara rozsah bude podléhat přísné regulace a nahrazování lesů.... Více »