Gear4 Xorb bezdrátový reproduktor

1 821 RRP 2 125 (včetně DPH @ 20%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • 30 Wattů.
  • modrátooth umožňuje bezdrátové streamování.
  • Nabije vaše hudební vybavení.
  • Bas Control Dial.
  • Ohromující zvuk i ve velkých místnostech

Gear4 Xorb bezdrátový reproduktor

Podrobnosti

Bezdrátový reproduktor Xorb je 2.1 stereo reproduktory, balení 30 wattů energie a nejnovější technologiímodrátooth. Vysílat své skladby z jakékoliv vybavenímodrátooth a naplnilo místnost zvuk vaší hudby v ruce. Vychutnejte si vaši oblíbenou hudbu, filmy nebo hry z MP3 přehrávače, televize nebo Laptop.Produkt Ref: 41085

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Dva neodymovými a jeden subwoofer produkují ohromující zvuk vyplnit i velkých pokojů. Můžete použít Xorb s jakýkoliv hudební přehrávač od portu line in. Točítko basů vám pomůže dosáhnout vyrovnané tónové odezvy napříč celou hudební sbírku. Nahodit bass pro nižší basové frekvence a sbal si hudbu s úder při vysoké hlasitosti. Střední úrovně basů i výšek a basů frekvence stanovit všestranný hudební posluchače. Dáváte-li přednost slyšení detailní vrstvy nástrojů, snižte nastavení basů poskytnout jasný tonální hřiště.

Pokračovat v procházení webu nebo použít jiné aplikace, zatímco přenášejte hudbu bezdrátově a používají 2.1a USB nabíjet Smartphone nebo Tablet, zatímco hudba bude hrát. Elegantní design Xorb vypadá dobře v každé místnosti. Její kompaktní tělo je ideální pro polici, stolek nebo zábavy stojan.