Digitální piana

Digitální piana jsou realistickou alternativou k tradiční klavír, jak způsobem cítí hrát a vyrobené ve zvuku.

View All Information

Nejoblibenějši digitalni piana

První 17 výrobky zobrazeny

Digitální Piano Guide

Digitální piano je elektrické hudebních nástrojů, jejichž cílem je sloužit jako alternativní možnost k tradiční, akustické protějšky. Na rozdíl od akustické piano elektrické piano nemá žádné struny nebo kladiva a žádný Ozvučná. Digitální piano namísto má elektronickým zvukovým čipem a lektora, který lze použít k duplikování zvuk a pocit hrát tradiční piano.

Věci uvažovat při nákupu digitální klavír

Existuje několik věcí, které by měly hledat lidi hledající koupit digitální piano. Například počet klíčů, které má elektrické piano na nabídku by měla brát v úvahu. Dobrý digitální piano instalační program by měl mít vážený 88 kláves, jako například na 8865 digitální klavír v Gear4music a digitální Piano Korg LP-350.

Rovněž by měla být zohledněna míra polyfonie digitální piano. Digitální Piano Privia PX-720 Casio nabízí například, polyfonie 128hlas, což znamená, že umožňuje uživatelům využít rozsáhlé hradítka pedálu a hrát, zametal akordy.

Další faktory, které by měly být vzaty v úvahu patří též elektrické piano je dodávána s reproduktory, jeho kapacita paměti je, co pedál nabízí možnosti, zda je zahrnut stojan a kolik písní a digitální efekty přichází s.

Digitální Piano Novinky

Nord oznámila Electro 5 OS Update

Nord je oznámit aktualizace pro elektro 5 opravy a nová funkce umožňující použití externího expression pedálem ovládat prospívání v režimu rozdělené.... Více »

Musikmesse 2016: Yamaha Arius YDP143 a YDP163 klavíry

Yamaha představuje all nové Arius YDP143 a YDP163 klavíry na jejich rozsáhlou škálu klavíry.... Více »

NAMM 2016: M-Audio přízvuk digitální Piano a zvýraznění modul

M-Audio hovoří všechny klávesnice hráče nové digitální Piano přízvuk a zvýraznění modul na winter NAMM 2016.... Více »

NAMM 2016: Roland FP-30 nadpřirozené digitální Piano

Digitální piáno Roland FP-30 nabízí Roland uznávaný zvuk a cítí v kombinaci s moderní Elements, vše v profesionální kvalitě 88-note nástroje.... Více »

NAMM 2016: Korg zavést B1SP digitální Piano

Korg představil B1SP digitální piano.... Více »

Každodenní černý pátek nabídky a soutěže!

V běhu se na černý pátek 2015 jsme rozdávání velkou cenu každý den od teď až do a včetně černý pátek (27.11.15) po boku nějaké fantastické nabídky.... Více »