Digitální piana

Digitální piana jsou realistickou alternativou k tradiční klavír, jak způsobem cítí hrát a vyrobené ve zvuku.

View All Information

Nejoblibenějši digitalni piana

První 11 výrobky zobrazeny

Digitální Piano Guide

Digitální piano je elektrické hudebních nástrojů, jejichž cílem je sloužit jako alternativní možnost k tradiční, akustické protějšky. Na rozdíl od akustické piano elektrické piano nemá žádné struny nebo kladiva a žádný Ozvučná. Digitální piano namísto má elektronickým zvukovým čipem a lektora, který lze použít k duplikování zvuk a pocit hrát tradiční piano.

Věci uvažovat při nákupu digitální klavír

Existuje několik věcí, které by měly hledat lidi hledající koupit digitální piano. Například počet klíčů, které má elektrické piano na nabídku by měla brát v úvahu. Dobrý digitální piano instalační program by měl mít vážený 88 kláves, jako například na 8865 digitální klavír v Gear4music a digitální Piano Korg LP-350.

Rovněž by měla být zohledněna míra polyfonie digitální piano. Digitální Piano Privia PX-720 Casio nabízí například, polyfonie 128hlas, což znamená, že umožňuje uživatelům využít rozsáhlé hradítka pedálu a hrát, zametal akordy.

Další faktory, které by měly být vzaty v úvahu patří též elektrické piano je dodávána s reproduktory, jeho kapacita paměti je, co pedál nabízí možnosti, zda je zahrnut stojan a kolik písní a digitální efekty přichází s.

Digitální Piano Novinky

Roland přinášejí exkluzivní propagace list Music Direct Pass

Roland nabízí zbrusu novou podporu kde koupit, kdo Roland GP, LX nebo HP klavír dostane zdarma tři měsíční předplatné k přímé předání hudebnin.... Více »

NAMM 2017: Roland představí RD-2000 digitální Piano

S řadou zajímavých funkcí RD-2000 kombinuje to nejlepší z akustických a digitálních pian do inovativní hybridní... Více »

NAMM 2017: Kawai CN27, CN37 a ES110 Digitální piana

Objednat nyní na Gear4music, Kawaije CN27, CN37 a ES110 digitální Piano kombinovat klasické autentický pocit s přemírou současné doteky... Více »

NAMM 2017: Casio spustit Privia PX-160 a Celviano AP-460 v bílém

K dispozici pro objednávky na Gear4music teď, ctěný PX-160 a AP-460 poskytují řadu luxusních tonální příležitostí pro náročné hudebník.... Více »

Korg spuštění nové webové stránky

Cílem je poskytnout uživatelům informativní a dynamické vzdělávací zkušenosti Korg vzdělávání... Více »

Sledujte jak Rihanna Monte Neuble používá předem klávesy v jeho Live Rig

Monte Neuble popisuje použití Akai Pro Advance klávesnice a VIP 2.0 na silnici.... Více »