Digitální piana

Digitální piana jsou realistickou alternativou k tradiční klavír, jak způsobem cítí hrát a vyrobené ve zvuku.

View All Information

Nejoblíbenější Digitální piana

O Digitální piana

Digitální piana jsou elektrické hudební nástroje, které jsou navrženy jako alternativu k jejich tradiční, akustické protějšky. Na rozdíl od akustických klavírů Digitální piana nemají žádné struny, kladiva nebo rezonanční desky. Místo toho používají elektronické zvukové čipy a reproduktory napodobit zvuk a pocit tradičního piana.

Při nákupu digitálního piana, existuje několik věcí, aby zvážila. Například počet klíčů, které má elektrické piano. Dobrý digitální piano bude mít 88 vážený klíče, stejně jako 8865 digitální Piano od Gear4music nebo Korg LP-350.

Úvahu i úroveň polyfonie digitální piano. Casio digitální Piano Privia PX-720 má 128hlas polyfonie, který umožňuje uživatelům provádět rozsáhlé použití dzesilovačer pedálu a hrát, zametání akordy.

Další faktory zvážit, patří to, zda elektrické piano je vybaven reproduktory, kapacita paměti, jaké pedál možnosti má, je-li stojan je zahrnut a jaké digitální efekty je dodáván s.

Digitální Piano Novinky

Roland přinášejí exkluzivní propagace list Music Direct Pass

Roland nabízí zbrusu novou podporu kde koupit, kdo Roland GP, LX nebo HP klavír dostane zdarma tři měsíční předplatné k přímé předání hudebnin.... Více »

NAMM 2017: Roland představí RD-2000 digitální Piano

S řadou zajímavých funkcí RD-2000 kombinuje to nejlepší z akustických a digitálních pian do inovativní hybridní... Více »

NAMM 2017: Kawai CN27, CN37 a ES110 Digitální piana

Objednat nyní na Gear4music, Kawaije CN27, CN37 a ES110 digitální Piano kombinovat klasické autentický pocit s přemírou současné doteky... Více »