Digitální piana

Digitální piana jsou realistickou alternativou k tradiční klavír, jak způsobem cítí hrát a vyrobené ve zvuku.

View All Information

Nejoblíbenější Digitální piana

O Digitální piana

Digitální piana jsou elektrické hudební nástroje, které jsou navrženy jako alternativu k jejich tradiční, akustické protějšky. Na rozdíl od akustických klavírů Digitální piana nemají žádné struny, kladiva nebo rezonanční desky. Místo toho používají elektronické zvukové čipy a reproduktory napodobit zvuk a pocit tradičního piana.

Při nákupu digitálního piana, existuje několik věcí, aby zvážila. Například počet klíčů, které má elektrické piano. Dobrý digitální piano bude mít 88 vážený klíče, stejně jako 8865 digitální Piano od Gear4music nebo Korg LP-350.

Úvahu i úroveň polyfonie digitální piano. Casio digitální Piano Privia PX-720 má 128hlas polyfonie, který umožňuje uživatelům provádět rozsáhlé použití dzesilovačer pedálu a hrát, zametání akordy.

Další faktory zvážit, patří to, zda elektrické piano je vybaven reproduktory, kapacita paměti, jaké pedál možnosti má, je-li stojan je zahrnut a jaké digitální efekty je dodáván s.

Digitální Piano Novinky

Roland a Karimoku tým se na KF-10 digitální Piano

Mezinárodně uznávaný japonský nábytek výrobce Karimoku se spojila s Roland vyrábět piano vypadá každý centimetr tak opulentní, jak to zní.... Více »

MUSIKMESSE 2017: Úvod Nord fáze 3 Piano

Pátá generace v Nord Stage Piano řady, tento nový přírůstek do Nordje "Fáze" rozsah je speciálně zaměřena na hudebník založené na výkonu.... Více »

MUSIKMESSE 2017: Yamaha oznámit aktualizace CLP rozsah

S řadou aktualizací zahrnující celé celou kolekci CLP piana Yamaha dát jejich kritikou CLP rozsah dlouho očekávané oprášit.... Více »