Klavírní příslušenství

Naše Gear4music.com Piano příslušenství sekce nabízí rozsáhlý výběr příslušenství na klavír a klávesnice od pedály zdroje napájení, stoličky a vybavení pro čištění, od horní výrobců jako například Casio, Yamaha a Quiklok.

View All Information

Nejoblibenějši klavir a klavesove přislušenstvi

O klavír příslušenství

Nezbytné Doplňky pro klávesnice nebo klavír, do velké míry závisí na způsobu použití. Zásadní pro každého, kdo přepravu přenosné klávesnice je vystoupení vaku nebo případ k ochraně nástroje, jakož i snadno dopravit stojanu.

Vyrábíme velký počet našich porostů v obou singl, custom 2 a 3 stupně modely, které umožňují pružnost však mnozí jste klávesy.

Klavírní zprávy

NAMM 2017: Kawai CN27, CN37 a ES110 Digitální piana

Objednat nyní na Gear4music, Kawaije CN27, CN37 a ES110 digitální Piano kombinovat klasické autentický pocit s přemírou současné doteky... Více »

Roland GP607 digitální Grand Piano Ebony/bílá nyní skladem

Kombinace výhod akustický zvuk a praktičnost současných technologií, GP607 se určitě přinese eleganci v hojnosti do každé domácnosti... Více »

Casioje udělena Grand Celviano GP-500 hybridní digitální Piano s titulem "nejvíce inovativní a důvěryhodnou klavírní produktu pro rok 2016"

Prasknutí s řadou skvělých funkcí, Celviano Grand Hybrid nabízí přehrávač bezkonkurenční výkon a bezprecedentní tón... Více »