Klavírní příslušenství

Naše Gear4music.com Piano příslušenství sekce nabízí rozsáhlý výběr příslušenství na klavír a klávesnice od pedály zdroje napájení, stoličky a vybavení pro čištění, od horní výrobců jako například Casio, Yamaha a Quiklok.

View All Information

Nejoblibenějši klavir a klavesove přislušenstvi

První 12 výrobky zobrazeny

O klavír příslušenství

Nezbytné Doplňky pro klávesnice nebo klavír, do velké míry závisí na způsobu použití. Zásadní pro každého, kdo přepravu přenosné klávesnice je vystoupení vaku nebo případ k ochraně nástroje, jakož i snadno dopravit stojanu.

Vyrábíme velký počet našich porostů v obou singl, custom 2 a 3 stupně modely, které umožňují pružnost však mnozí jste klávesy.

Klavírní zprávy

Casioje udělena Grand Celviano GP-500 hybridní digitální Piano s titulem "nejvíce inovativní a důvěryhodnou klavírní produktu pro rok 2016"

Prasknutí s řadou skvělých funkcí, Celviano Grand Hybrid nabízí přehrávač bezkonkurenční výkon a bezprecedentní tón... Více »

Gear4music Punčocha nyní Casio Celviano GP-300 Grand Hybridní piana

Luxusní digitální piano navrženy tak, aby věrně napodobení zvuku grand akustické piano, Casio Celviano GP-300 je dokonalým nástrojem výraz pro náročné pianisty... Více »

Casio spojit síly s Mercury Award nominace Musican Laura Mvula pro učitele hudby Awards pro rok 2017

Classic FM slavné hudební učitel ceny jsou nastaveny na největší vůbec, představí vynikající vzdělávací úspěchy hudebních pedagogů z celé Velké Británii... Více »