Za mixážním pultem a hráči

DJ gramofony jsou často nejvíce nezbytnou součástí jakékoliv DJ instalace. Zda se rozhodnete Vinyl, CD nebo MP3 jako jejich střední, DJ gramofony (nebo gramofony jako jsou také známé) jim umožní mix, poškrábání a beat zápas samostatné zvukové stopy.

View All Information

Za mixážním pultem a hráči

O DJ gramofony a hráči

DJ gramofony rozpětí pohybuje od staré školy gramofony na pokročilé řadiče. Ať už jste v, máme bezkonkurenční rozsah DJ vybavení od výrobců jako průkopník, Native Instruments, Numark a Novation.

Mnoho za mixážním pultem jsou dnes hybridy jako audio rozhraní pro integraci do instalace založené na počítači - Numark NDX800 zahrnuje všechny tři média.

USB/MIDI kontroléry, jako je Numark NS7 se také používají v kombinaci s virtuální DJ software jako je NI Traktor – dává uživatelům výkonný software, ale zachovat hmatové strana gramofon.

Naše rozsáhlá řada DJ sada na Gear4music.com patří nejnovější DJ přehrávače CD, Digital DJ, DJ sluchátka, DJ robot, DJ MP3 přehrávače, DJ Software, DJ gramofony, DJ reproduktory a DJ osvětlení.

DJ novinky

Numark oznámit nástupce NS6 řadič-NS6II

V návaznosti na zásadní úspěch a design NS6 řadiče, Numark zrodit novou generaci DJ řadiče k netrpělivě čekají DJs po celém světě... Více »

Stanton spuštění ST.150 M2, STR.850 M2 a T.92 M2 gramofony

Nabízí množství nových funkcích, M2 série slibuje obrovské množství příležitostí pro kreativní a sluchové náročné DJ.... Více »

NAMM 2017: Denon DJ DJ uvolnit jejich nové řady Prime

Hlavní série jsou vybaveny přehrávač, gramofon, mix a analytického softwaru. Splňující všechny možné potřeby moderní DJ Denon DJ DJ hit hřebík na hlavičku.... Více »

NAMM 2017: Akai představí MPC X a MPC živých výrobních strojů

Přehodnocení jejich kořeny, Akai jsou nastaveny na oživení klasické řady MPC a přidat celou řadu moderních aktualizací do ctěný hudby výrobní jednotky... Více »