Za mixážním pultem a hráči

DJ gramofony jsou často nejvíce nezbytnou součástí jakékoliv DJ instalace. Zda se rozhodnete Vinyl, CD nebo MP3 jako jejich střední, DJ gramofony (nebo gramofony jako jsou také známé) jim umožní mix, poškrábání a beat zápas samostatné zvukové stopy.

View All Information

Za mixážním pultem a hráči

První 10 výrobky zobrazeny

O DJ gramofony a hráči

DJ gramofony rozpětí pohybuje od staré školy gramofony na pokročilé řadiče. Ať už jste v, máme bezkonkurenční rozsah DJ vybavení od výrobců jako průkopník, Native Instruments, Numark a Novation.

Mnoho za mixážním pultem jsou dnes hybridy jako audio rozhraní pro integraci do instalace založené na počítači - Numark NDX800 zahrnuje všechny tři média.

USB/MIDI kontroléry, jako je Numark NS7 se také používají v kombinaci s virtuální DJ software jako je NI Traktor – dává uživatelům výkonný software, ale zachovat hmatové strana gramofon.

Naše rozsáhlá řada DJ sada na Gear4music.com patří nejnovější DJ přehrávače CD, Digital DJ, DJ sluchátka, DJ robot, DJ MP3 přehrávače, DJ Software, DJ gramofony, DJ reproduktory a DJ osvětlení.

DJ novinky

Novalia zahájit jejich nejnovější Innovation-A DJ Controller Pizza krabice

S využitím nejnovější technologie MIDI, britská společnost Novalia přinést hudbu pro masy s jejich nové DJ controller Pizza box.... Více »

Numark prozradit podrobnosti o jejich nové zjevení gramofonu

Numark odhalily detaily při jejich nejnovější produkt, PT01... Více »

Řadič Denon Reveal DJ MC7000

Denon oficiálně zvedl víko na jejich nejnovější DJ řadiče.... Více »

Novation oznamuje zahájení aktualizace softwaru V1.3

Novation jsou nastaveny na přinést nejnovější verzi softwaru pro Novation okruh Groovebox... Více »