Za mixážním pultem a hráči

DJ gramofony jsou často nejvíce nezbytnou součástí jakékoliv DJ instalace. Zda se rozhodnete Vinyl, CD nebo MP3 jako jejich střední, DJ gramofony (nebo gramofony jako jsou také známé) jim umožní mix, poškrábání a beat zápas samostatné zvukové stopy.

View All Information

Za mixážním pultem a hráči

První 10 výrobky zobrazeny

O DJ gramofony a hráči

DJ gramofony rozpětí pohybuje od staré školy gramofony na pokročilé řadiče. Ať už jste v, máme bezkonkurenční rozsah DJ vybavení od výrobců jako průkopník, Native Instruments, Numark a Novation.

Mnoho za mixážním pultem jsou dnes hybridy jako audio rozhraní pro integraci do instalace založené na počítači - Numark NDX800 zahrnuje všechny tři média.

USB/MIDI kontroléry, jako je Numark NS7 se také používají v kombinaci s virtuální DJ software jako je NI Traktor – dává uživatelům výkonný software, ale zachovat hmatové strana gramofon.

Naše rozsáhlá řada DJ sada na Gear4music.com patří nejnovější DJ přehrávače CD, Digital DJ, DJ sluchátka, DJ robot, DJ MP3 přehrávače, DJ Software, DJ gramofony, DJ reproduktory a DJ osvětlení.

DJ novinky

Native Instruments' Traktor Kontrol S8 v prodeji na Gear4music teď

Nabízí řadu inovativních prvků, které poskytují maximální zkušenosti live DJing, Traktor Kontrol S8 je nový standard pro řadiče všude... Více »

Rolandje "budoucnost. Předefinovaná"produkty nyní na prodej za Gear4music

Rozmezí od AE-10 zvukovodem digitální dechový nástroj na Boutique VP-03 Vocoder, Roland zůstávají na špici hudební inovace.... Více »

Roland DJ-808 DJ Controller a další nové vybavení DJ oznámil

Roland první DJ Controller - DJ-808, již brzy na Gear4music.... Více »

Native Instruments Maschine Jam zahájena

Native Instruments oznámila svůj nejnovější produkt – Maschine Jam.... Více »