Za mixážním pultem a hráči

DJ gramofony jsou často nejvíce nezbytnou součástí jakékoliv DJ instalace. Zda se rozhodnete Vinyl, CD nebo MP3 jako jejich střední, DJ gramofony (nebo gramofony jako jsou také známé) jim umožní mix, poškrábání a beat zápas samostatné zvukové stopy.

View All Information

Za mixážním pultem a hráči

O DJ gramofony a hráči

DJ gramofony rozpětí pohybuje od staré školy gramofony na pokročilé řadiče. Ať už jste v, máme bezkonkurenční rozsah DJ vybavení od výrobců jako průkopník, Native Instruments, Numark a Novation.

Mnoho za mixážním pultem jsou dnes hybridy jako audio rozhraní pro integraci do instalace založené na počítači - Numark NDX800 zahrnuje všechny tři média.

USB/MIDI kontroléry, jako je Numark NS7 se také používají v kombinaci s virtuální DJ software jako je NI Traktor – dává uživatelům výkonný software, ale zachovat hmatové strana gramofon.

Naše rozsáhlá řada DJ sada na Gear4music.com patří nejnovější DJ přehrávače CD, Digital DJ, DJ sluchátka, DJ robot, DJ MP3 přehrávače, DJ Software, DJ gramofony, DJ reproduktory a DJ osvětlení.

DJ novinky

McDonald's zavést muzicírování místo mat!

McDonald je v Nizozemsku kombinovat beats a big Mac se zavedením nové muzicírování místo mat.... Více »

Pioneer řadiče DJ DJ Reveal DDJ-RB a DDJ-RR Rekordbox

Pioneer rozšířit jejich řady rekordbox dj řadič s DDJ-RB a DDJ-RR.... Více »

Stále ještě šanci ojetých váš tlak 1 získat až 30 % z tlak 2

Inovujte na Ableton Push 2 s omezenou dobu nabídka až do 1 května 2016.... Více »

Novation odhalit obvodové komponenty

Novation odhalilo okruh komponent - sada nástrojů rozšiřuje okruh pomoci navrhnout, vytvořit a přizpůsobit své custom jedinečné nástroje.... Více »