DJ vybavení

Shop

Správné DJ vybavení je klíčem k úspěchu každého DJ. Mít správnou sestavu je nezbytné pro dosažení perfektního mixu. Dnes se stal DJ jedněmi z nejznámějších hudebníků na světě. DJ sestava určuje nejen jejich zvuk, ale i celé jejich vystoupení.

View All Information

Nejoblíbenější DJ vybavení

První 25 výrobky zobrazeny

O DJ vybavení

Ať už je vaše DJ sada digitální, vinylová nebo počítačová, Gear4music.com.com má největší výběr DJ vybavení - včetně CD přehrávačů, MP3 přehrávačů, gramofonů, mixů, DJ Software, zvukových karet a mnohem více.

Dnes je to snazší než kdy jindy stát se DJ. Jednoduše a s pomocí notebooku a DJ softwaru jako Native Instruments, Traktor Scratch Pro může kdokoliv začít míchat svou custom hudbu.

Pro pokročilejší DJ máme naši komplexní řadu MIDI Controllers, Audio rozhraní a Samplerů jako užitečné nástroje pro nahrávání a produkci.

DJ vybavení Novinky

Stanton spuštění ST.150 M2, STR.850 M2 a T.92 M2 gramofony

Nabízí množství nových funkcích, M2 série slibuje obrovské množství příležitostí pro kreativní a sluchové náročné DJ.... Více »

NAMM 2017: Denon DJ DJ uvolnit jejich nové řady Prime

Hlavní série jsou vybaveny přehrávač, gramofon, mix a analytického softwaru. Splňující všechny možné potřeby moderní DJ Denon DJ DJ hit hřebík na hlavičku.... Více »

NAMM 2017: Akai představí MPC X a MPC živých výrobních strojů

Přehodnocení jejich kořeny, Akai jsou nastaveny na oživení klasické řady MPC a přidat celou řadu moderních aktualizací do ctěný hudby výrobní jednotky... Více »