DJ & produkce

Projděte si naší nabídku nejnovějšího DJ & produkčního vybavení, včetně decků, DJ mixážních pultů, syntezátorů a samplerů od předních výrobců jako Native Instruments, Pioneer a Roland.

View All Information

Nejoblíbenější DJ vybavení

O DJ vybavení

Ať už je vaše DJ sada digitální, vinylová nebo počítačová, Gear4music.com.com má největší výběr DJ vybavení - včetně CD přehrávačů, MP3 přehrávačů, gramofonů, mixů, DJ Software, zvukových karet a mnohem více.

Dnes je to snazší než kdy jindy stát se DJ. Jednoduše a s pomocí notebooku a DJ softwaru jako Native Instruments, Traktor Scratch Pro může kdokoliv začít míchat svou custom hudbu.

Pro pokročilejší DJ máme naši komplexní řadu MIDI Controllers, Audio rozhraní a Samplerů jako užitečné nástroje pro nahrávání a produkci.

DJ vybavení Novinky

Elektronsi Octatrack MKII, nové tlukoucím srdcem Studio Set-up

Rozšiřování na úspěchy jeho kritikou uznávaný předchůdce Octatrack, MKII slibuje ještě větší funkčnost a praktičnost než kdy předtím.... Více »

Numark oznámit nástupce NS6 řadič-NS6II

V návaznosti na zásadní úspěch a design NS6 řadiče, Numark zrodit novou generaci DJ řadiče k netrpělivě čekají DJs po celém světě... Více »

Pioneer představit zbrusu nový DJM-250MK2 2kanálový DJ mix

Vybaveno celou řadu nových funkcí, které přispívají k profesionální třídy směšovací schopnosti, DJM-250MK2 2kanálový DJ mix nastavuje nový precedens.... Více »