Akustické bicí soupravy

Bicí sady najdeme prakticky v každém hudebním žánru od rocku po hip hop, jazz a reggae, takže Akustické bicí sady jsou základním nástrojem.

View All Information

Akustické bicí sada nejlepší prodejci

Akustické informace bicí sada

Jak se liší sady v zvuku?

Kámen a k syntéze buben, sadách liší zvuk a zda se rozhodne použít jeden nebo jiné sestavy bubeníka je často k několika předvoleb.

Rock sada sklon vytvářet více dunivý zvuk, zatímco syntézy sad, - která se vyvinula z jazz fusion - jsou považovány za mít jasnější rezonance. Druhy dřeva používaného v každém drum sada je často klíčovým faktorem, s fúze silně spojená s březovými a rock drum sada více se javorového nebo Topol.

Ostatní věci uvažovat při koupi drum sada

Zatímco někteří bubnu sada jít s činely, tyto se často kupují odděleně a někteří odborníci používají od půl tuctu aby mohli vytvářet různý zvuky, které chtějí. A White Horse primitivní 6 "úvodní činely, například vytvoří syrové a primitivní zvuk pro vaše drum sada, zatímco bílý kůň Pro 15" Čína Crash činely vytváří jasný a silný zvuk.

Kompletní Pro činely sada White Horse obsahující 14 palců Ahoj klobouky, osm palců úvodní činely, činely crash 18palce a činely 20palcový crash/ride je poskytnout kompletní doplněk činely pro drum sada.

Zatímco drum sada mají pověst jako hlasitý, je možné zmírnit zvuk, který dělají výrazně se tiše praxi od využívání drum sada umlčování podložky. bicí sada umlčování Pad Set, například, může snížit hluk drum sada o až do 90 %. Obsahuje basová pad, 16 palců plus činely pad, pad 14 palců přístupů klobouk, 14 palců vířivý pad a polštářky, 12 palců, 13 palců a 16palce Toma.

Akustické bicí sada Novinky

Nyní punčochu Natal Cafe Racer v Chzesilovačagne Sparkle a britské závodní zelené

Přichází s ohromující a jeden laskavý tón Natal Cafe Racer shell balení jsou vzrušující základ pro profesionální bubeníky téměř všech žánrů.... Více »

Exkluzivní SJC barva Rush soupravy a Ltd. Ed. nástrahy na Gear4music

Přizpůsobit se a rozhodně custom, SJC dodat zboží opět s některé exkluzivní nabídky, které jsou k dispozici pouze pro Gear4music. Nenechte si ujít!... Více »

NAMM 2017: Mapex Saturn V Tour Edition

V různých velikostí a různých povrchových úpravách Mapexsi nové Saturn V Tours express classic Mapex tón s novým ergonomickým designem... Více »

NAMM 2017: Yamaha oznámit nové série Rydeen bicí

Uvedení thunder na letošní NAMM jsou Yamahasi nové série Ryden. Začátečník úrovni sada vydrží, můžete očekávat, že premium kvalitu v nouzi ceny.... Více »

SJC a Tre Cool prezentovat Mike Dirnt custom sada pro vánoční

Ve spolupráci design úsilí SJC Custom bicís a zelený den bubeník Tre Cool navrhli custom bicí souprava podle kapela kamarád Mike Dirnt podpis baskytara... Více »