Akustické bicí soupravy

Bicí sady najdeme prakticky v každém hudebním žánru od rocku po hip hop, jazz a reggae, takže Akustické bicí sady jsou základním nástrojem.

View All Information

Akustické bicí sada nejlepší prodejci

První 18 výrobky zobrazeny

Akustické informace bicí sada

Jak se liší sady v zvuku?

Kámen a k syntéze buben, sadách liší zvuk a zda se rozhodne použít jeden nebo jiné sestavy bubeníka je často k několika předvoleb.

Rock sada sklon vytvářet více dunivý zvuk, zatímco syntézy sad, - která se vyvinula z jazz fusion - jsou považovány za mít jasnější rezonance. Druhy dřeva používaného v každém drum sada je často klíčovým faktorem, s fúze silně spojená s březovými a rock drum sada více se javorového nebo Topol.

Ostatní věci uvažovat při koupi drum sada

Zatímco někteří bubnu sada jít s činely, tyto se často kupují odděleně a někteří odborníci používají od půl tuctu aby mohli vytvářet různý zvuky, které chtějí. A White Horse primitivní 6 "úvodní činely, například vytvoří syrové a primitivní zvuk pro vaše drum sada, zatímco bílý kůň Pro 15" Čína Crash činely vytváří jasný a silný zvuk.

Kompletní Pro činely sada White Horse obsahující 14 palců Ahoj klobouky, osm palců úvodní činely, činely crash 18palce a činely 20palcový crash/ride je poskytnout kompletní doplněk činely pro drum sada.

Zatímco drum sada mají pověst jako hlasitý, je možné zmírnit zvuk, který dělají výrazně se tiše praxi od využívání drum sada umlčování podložky. bicí sada umlčování Pad Set, například, může snížit hluk drum sada o až do 90 %. Obsahuje basová pad, 16 palců plus činely pad, pad 14 palců přístupů klobouk, 14 palců vířivý pad a polštářky, 12 palců, 13 palců a 16palce Toma.

Akustické bicí sada Novinky

Roland TD-50 a bicí TD-1KPX oznámil

Byla oznámena nová řada inovativních bicí od Roland - TD-50 a TD-1KPX.... Více »

Yamaha představuje společné propagace s Protection Racket

Yamaha a Protection Racket používají omezený čas nabídka, běžící od 01/08/2016 do 31/10/2016... Více »

Gear4music Punčocha nyní custom bicí SJC

Gear4music jsou jediný evropský distributor Massachusetts značkou SJC custom bicí a jsou nyní punčochu řadu různých produktů.... Více »

NAMM 2016: Mapex představí bouře série stavebnice

Mapex jsou s potěšením oznamuje uvedení zcela nové řady Storm v zimě NAMM 2016.... Více »

NAMM 2016: Yamaha odhaluje nahrávání customch bicí sada

Yamaha vítr hodiny zpět do roku 1970 se převtělit jejich nejslavnější bicí souprava - custom nahrávku.... Více »