DISC Natal jiskru ducha Fusion Kauri bicí sada, Ltd. Edition Scarlet

18 540 (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Knot bez Kauri dřevo, velký útok & Rozšířené udržet.
  • Těžká Hardware.
  • limitované Edition povrchovou úpravou

DISC Natal jiskru ducha Fusion Kauri bicí sada, Ltd. Edition Scarlet

Podrobnosti

Navržen a postaven na stejnou vysokou úroveň kvality jako Natal, série Spirit nabízí cenově bicích sad s vynikající kvalitou zpracování a výběr velké končí a přizpůsobivé hardwarových možností.


<>

Poznámka: činely a hardware nejsou zahrnuty.


Produkt Ref: 32823

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Tento duch Fusion Kauri sada přichází v vysoce kvalitní limitovaná edice Scarlet Sparkle zábal povrchovou úpravou instalační program založený na standardním pět kus sada. Menší velikosti Toma jsou ideální pro bubeníky funky a Hip Hop.

Menší a mělčí a bicí sada Fusion ducha mají silnější zvuk pro extra úder. Jako standardní nastavení Rock bass drum zůstává na 22 ".

Kauri dřeva, ze stejné rodiny jako cedr, dřevo rovnovláknité, bez uzel poskytuje vynikající rezonanční vlastnosti, poskytuje velký útok a udržovat efektivní.

Duch řada obsahuje rozšířené možnosti hardwaru. Duch hardware je lehké dvojitá vyztužená a lehčí než standardní série hardware, usnadňuje přepravu.

NRM2 Držák izolace

Natal rezonance připojit 2 je zcela izolován od Toma skořápky. Každá část NRM2, včetně šroubů a šroubů, je isolted o prvotřídní gumovou izolant. Tato izolace odpovídá uvnitř shellu skrz otvory pro šrouby a podložky šroubů, dramaticky snižuje odpor a umožňující maximální rezonance a rozšířené udržet.

Zvukové vlny cestují s menším odporem podél obilí. NRM2 svisle zarovnané upevňovací body rezonance je bráněno méně, které více udržet výrobu a umožňující tonální vlastnosti bubnu Ukázat, i když.

Nízkoprofilový basový buben montážní systém

Nízkoprofilový držák je v jedné rovině s bass drum shell a je navržen pro minimální kontakt s povrchem: malý, ale dokonale tvarované. Nylon vnitřní mechanismus uzamkne post mount Toma 1 "bezpečně v pozici pro vynikající držení během výkonu.

Duch Snare hod vypnuto

Jednoduché, ale elegantní obousměrný konstrukce odhozu z osidla je tradiční a postavené na stejné normy jako Tri-hodit na Natal původní sestavy, nesoucí stejné kultovní logo "Slunce".

Duch oka

Výstupky v duchu série sada také sdílet jejich design s Natal originální sada, ale nízkou hmotnost verze. Leštěný a ručně upravovaly, najdete v nich také logo 'Slunce'.

Dvojitý Tom Mount

DTM, které je součástí oblasti hardwaru Natal Pro Series je přizpůsoben také sloužit jako duch Toma mount. Těžká a schopná udržet, toms pevně v téměř každý hrál pozici pomocí Natal protiskluzovou hliníkové ball, šzesilovačionátu DTM je navržen pro pevnost a odolnost, stejně jako snadné použití a elegantní vzhled.

V duchu bicí sada se dodává napětí tyče s nylonovou podložkou, které pomáhají minimalizovat nežádoucí vibrace a stabilitu ladění. Rovněž dodán na Natal ducha hlav.

Všechny soupravy ducha se vyrábějí ve stejné továrně jako originály Natal, britské kvality a britských vzorů.

Jednotlivé bubny jsou k dispozici jako doplňky, umožňuje vytvářet a zdokonalovat své custom zakázkové sada.