Behringer

Gear4Music.comFirma

Behringer byla založena v roce 1989 a od té doby se stala jedním z nejúspěšnějších profesionální audio firem na světě. View All Information

Behringer bestsellery

První 17 výrobky zobrazeny

O Behringer

Behringer se rychle rozrostla z "společnosti jednočlenné kuchyně" stát se jedním z nejznámějších hudby a profesionální audio společností na světě s obrovský výběr výrobků napříč řadou zvukových požadavků.

Behringer je filozofie bylo vždy snažit nabídnout nejmodernější audio vybavení za přijatelné ceny. Behringer v UCA222 USB rozhraní je dokonalý příklad, umožňující uživatelům připojení s jejich počítače umožňující přehrávání a nahrávání jejich nástroje, mísičů apod.

Behringer v rozmezí pravdy studio referenčních monitorů jsou vysoce oceňován některé z nejzásadnějších uši na planetě nabízí poctivé monitorování, ideální pro malé obalovny prostředích.

Včetně vše od kytara zesilovače signál, procesory, behringer mají velký výběr produktů a na Gear4music.com.com jsme obrovský výběr rozsah Behringers na skladě a nabídnout jim za nejnižší ceny online.

Behringer Novinky

Behringer představí kompaktní, tři Octave DeepMind 6 Synth

Novinky se vynořil z Superbooth, Behringer se představí své zbrusu nové hluboké mysli 6, menší zhuštěnou verzi svého velkého bratra DeepMind 12... Více »

Behringersi DeepMind 12 syntezátoru brzy na skladě

Na konci února 2017 Behringersi DeepMind 12 bude na skladě na Gear4music. S řadou zajímavých funkcí synth připraví k předefinování hudbu.... Více »

Behringer potřebovat vaši pomoc, aby jejich nejnovější produkt

Otevření veřejné fórum na Facebooku, Behringer chtějí, aby sen produktu, vstříc svým zákazníkům všechny vaše potřeby.... Více »