Behringer basová kytara zesilovače

Gear4Music.com

Behringer Bass zesilovače nabídka vynikající hodnotu a výkon, jakož i řadu rozmanitých. Od založení v roce 1989, audio vybavení výrobce Behringer se stal jedním z nejúspěšnějších profesionální audio firem na světě. Behringer & rsquo; s filozofií je poskytovat profesionální výrobky za ceny, které si může dovolit každý hudebník. View All Information

Behringer Bass Combo zesilovače

První 2 výrobky zobrazeny

Behringer Bass zesilovač hlav

První 4 výrobky zobrazeny

O Behringer Bass zesilovače

Na Gear4music.com.com Nabízíme široké spektrum Behringer basové ampéry z 15 watt přejít do sítě amps 550 wattů všechny požadavky to být praxí amp v ložnici na jeviště a na místo. Všechny Behringer basové zesilovače funkce je vysoce kvalitní komponenty a mimořádně robustní konstrukce zajistit větší zdravé a delší život.

Populární basů zesilovače jako renomovaný Behringer BXL1800 a Behringer basové efekty a basové pedály jsou vždy koná zde v Gear4music.com.com v některé z nejnižších cen ve Velké Británii.

Behringer Bass zesilovač Novinky

NAMM 2015: Pověsti Begin

Jen před několika týdny, zvěsti NAMM Show 2015 již začaly létat. Zde je to, co víme, tak daleko...... Více »

Behringer Polyphonic Synth v dílech

By mohla být Behringer plánování jejich první vůbec polyphonic synth?... Více »

NAMM 2014: Behringer X-Touch řada zahajena

Behringer vydala univerzalni kontrolni povrch pro studiove a Live aplikace, plus X-Touch Mini USB řadič a kompaktni-X-Touch, USB MIDI ovladač s 9 dotek citlive motorove fadery.... Více »