Basový zesilovač značky

Naše oddělení Bass zesilovač představuje nejlepší v zesílení basová kytara, z některých z předních jména v průmyslu jako Ashdown, Gallien & Krueger, Laney a zesilovačeg.

View All Information

Nejoblíbenější basová kytara zesilovače

Basová zesilovač informací

Basů zesilovače mohou vyrábět různé bass, které tóny z teplé zkreslené, bohatých k zbláznění a vše mezi nimi – to je důležité pro správné zesilovač pro požadovaný zvuk. Volba je obrovské, srozumitelnost a děrování Markbass, k formování všestrannost zesilovačeg tón a Britové navrženo Ashdown s jejich teplé, kulaté zvuk.

Vždycky máme nejlepší znějící baskytara a nastavení k dispozici pro vás od Laney Line 6 Fender, jakož i obrovský výběr základní příslušenství, jako jsou kabely.

Basová kytara A Novinky

ŠÉF spustí procesor basové efekty GT-1B

Máte málo místa? Potřebujete celou knihovnu tónů u tvých nohou? ŠÉFA nové GT-1B Bass efekty procesor má všechno.... Více »

Darkglass elektronika nyní k dispozici na Gear4music

S komplexní nabídkou pedály a zesilovačuli, který slibuje premium tón, Darkglass elektronika jsou odpovědi na všechny své basové související modlitby.... Více »

NAMM 2017: Ibanez SRAS7 7 String Pražcové a bezpražcová baskytara

Netradiční je co Ibanez nejlépe, SRAS7 přináší to nejlepší z obou světů k moderní hudebník s jeho kombinace bezpražcová a trápila symboly hmatů,... Více »