Basová kytara značky

Jsme vážně Bass kytary na Gear4music.com a pro vás pečlivě vybrali nejlepší značky. Některé z našich nejoblíbenějších basy na skladě patří Ibanez, Yamaha, Warwick a Fender Squier baskytara rozsah.

View All Information

Nejprodávanější Basové kytary

O basové kytary

Vývoj od kontrabas, elektrická basová kytara je klíčové pro všechny kapely řádek nahoru. Klasické modely, jako například Fender Precision, custom Thunderbird a Rickenbacker 4003 jsou okamžitě rozpoznatelné.

Ať hledáte 4, 5, 6 nebo dokonce 8 strunné Hagstrom baskytara, můžeme vám pomoci. S rozsáhlou řadou nástrojů včetně juniorů basy a basová kytara a amp balíčky Gear4music.com.com je online superstore baskytarista.

Basová kytara Novinky

ŠÉF spustí procesor basové efekty GT-1B

Máte málo místa? Potřebujete celou knihovnu tónů u tvých nohou? ŠÉFA nové GT-1B Bass efekty procesor má všechno.... Více »

NAMM 2017: Ibanez SRAS7 7 String Pražcové a bezpražcová baskytara

Netradiční je co Ibanez nejlépe, SRAS7 přináší to nejlepší z obou světů k moderní hudebník s jeho kombinace bezpražcová a trápila symboly hmatů,... Více »

SJC a Tre Cool prezentovat Mike Dirnt custom sada pro vánoční

Ve spolupráci design úsilí SJC Custom bicís a zelený den bubeník Tre Cool navrhli custom bicí souprava podle kapela kamarád Mike Dirnt podpis baskytara... Více »